Эт вернячОк• 1 час назад

Поругалась с подростком

И теперь так фигово на душе. Сказала ей лишнее. Потом извинилась, а вот теперь сижу и сама себя ругаю, ну прямо мама года. Скажите мне, что потом будет легче. Сейчас 13.
Болтушка Му• 1 час назад
Будет легче

Мой_ужин• 1 час назад
Все так парятся, вроде те подростки будут 40 лет с вами жить.
Ну посрались пару лет, потом у каждого своя жизнь.
всегдаДаДа• 1 час назад
Будет по другому)) где-то легче, где-то иначе) 18 годиков, волосы мои шевелиться не перестают
Королева Сарказма• 1 час назад
Моїй 11. І, просто в момент, я стала їй зовсім непотрібна і нецікава. Мені це дуже болить. Бо ж вона завжди була моя маленька дівчинка. В нас були свої таємниці, свої ритуали…. Тепер я зайва. Чекаю…
автор Эт вернячОк • 1 час назад
Ответ дляМой_ужин
Да я не хочу все время быть в таком состоянии, это же ненормально отношения в семье, где каждый неадекват😂
Борисфенка• 1 час назад
Підлітковий вік - це гормональна буря, вони стають трошки несповна розуму.
А з душевно хворими треба лагідно, і сперечатися без толку.
Бережіть своїх нерви, це треба просто пережити.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляЭт вернячОк
Неадекват має бути один, решта співчуваючі.
автор Эт вернячОк • 59 минут назад
Ответ дляКоролева Сарказма
Вот это тоже делает больно, все меньше и меньше общего
Королева Сарказма• 56 минут назад
Ответ дляЭт вернячОк
В мене просто є інший приклад старшої доньки. Ми з нею подібного не проходили) Завжди були і є дуже близькими одна одній. А от молодша, взагалі мене не потребує…( Час покаже, як воно буде далі, Але, зараз, мені дуже образливо…( Хай би як смішно це не звучало.

Кіна не буде• 56 минут назад
Офигеть. Вы извинились. Вы мама 90lvl. Сидите и хвалите себя. Я наорала и не извинилась, если что.
Алина-1240• 55 минут назад
Ничерта ей не станется) грубо, но правда😀
Королева Сарказма• 54 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
В цілому, я з вами погоджуюся)). Я намагаюся зберегти себе, свої нерви, свою цілісність і не впадати в істерики, так, як маю надію, що це, все ж таки, явище тимчасове …
Борисфенка• 53 минуты назад
Ответ дляКоролева Сарказма
Це точно тимчасове. Я з старшим сином пережила і з молодшим переживу. Зараз 14 років, самий пік.
автор Эт вернячОк • 46 минут назад
Ответ дляКіна не буде
Я там сказала то, что ни одна мама в мире не должна говорить. Жалею сильно.
Ирина_Конор• 46 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Чудит что-то?
Цукрові вишні• 45 минут назад
13 лет. Сын стал ежиком. Вечно недоволен всем. Любое противоречие воспринимает в штыки.
И это так резко произошло. Еще год назад испытывал потребность поговорить со мной перед сном. Я очень ценила эти моменты. Теперь не хочет делиться, а если я сама стараюсь завести беседу «как твой день прошел?», то отвечает «норм»
Мне кажется, что это я веда себя как-то неправильно. И потеряла контакт с ним.
Щедрик ведрик• 45 минут назад
В 13 я тоже ругалась. Сейчас ей 15 и я словила дзен. Есть правила проживания, есть пара обязанностей по быту, на все остальное я пилюю. Пусть делает, что хочет.
автор Эт вернячОк • 45 минут назад
Ответ дляКоролева Сарказма
У меня странные ощущения, я делаю что-то для нее но это воспринимается как должное. А иногда еще и с долей раздражения. Иногда хочется забить и не делать.
Щедрик ведрик• 44 минуты назад
Ответ дляЭт вернячОк
И это лучшее решение.

ШанельКуКу• 42 минуты назад
Моїй 16, поки що не легше
Кіна не буде• 42 минуты назад
Ответ дляЭт вернячОк
И все говорят
И вам говорите
И ваша своим скажет
Потому что биологическая задача подростка вызвать у вас настолько острую идиосинкразию, чтоб вы эту квиточку поскорее турнули в дальнее племя (замуж), шоб не дайбох с кровными родственниками не спарилась.
Это природа.

Но вы извинились. Это уже ваш выбор.
Борисфенка• 42 минуты назад
Ответ дляИрина_Конор
Чудит что-то?
Всі навколо дурні, один він розумний. В школу ходити не буде, там йому нецікаво, на море не хоче, щоб в музей сході, мусила бургер спочатку купувати і вмовляти сходити, на картини дивився з кислим виглядом, і взагалі світ недосконалий і з цього приводу вселенська печаль.
Борисфенка• 41 минуту назад
Ответ дляЦукрові вишні
Все нормально, це треба перетерпіти. Років у 18 все повернеться.
ШанельКуКу• 39 минут назад
Ответ дляЭт вернячОк
Пояснити, що ви діяли на емоціях і мозок добирав слова якими може зробити найболючіше, і що це були не слова правди, а слова нападу, спровоковані вашими емоціями, ну і що ви дуже шкодуєте про сказане
ГендиреХтор• 36 минут назад
Сказали зайве - обзивали?
Налаштуйтесь, що вам треба буде багато терпіння, просто нереально БАГАТО.
Легше, може, й буде, але точно не швидко
автор Эт вернячОк • 33 минуты назад
Ответ дляГендиреХтор
Сказали зайве - обзивали?
Я не обзываю. Иногда можно ударить больно и без обзываний.
Королева Сарказма• 32 минуты назад
Ответ дляЭт вернячОк
Аналогічно). Але, я даю собі по рукам, і намагаюся не надто старатися бути найкращою, чи що…
Сільський ансамбль• 31 минуту назад
Норм все буде.. але в мене 2 хлопці, старшому вже 22, малому 14, старший далеко, у нас прекрасні відносини, хоча в дитинстві вигрібав інколи дуже сильно.. молодший зараз зі своїми вибриками: в кімнаті безлад, вночі грає, вдень спить, може хамовито спілкуватись і т.д. Але бузок дарує кожен рік, цьомає за смачну вечерю, дуже переживає і піклується якщо хворію)) так що, то підліткові бзики, вони пройдуть, а ми не роботи які не відчувають серцем, можемо і зірватися.. я багато говорила з ним просто від серця, ввечері, закривалися і говорили..
Ms. Любмая жена• 19 минут назад
Ответ дляБорисфенка
У моєї матері все життя підліткова буря, а усі інші підлаштовуватися. Так це ще від характеру залежить. У мене бурь ніяких не було і наче як і перехідного віку.
Борисфенка• 20 минут назад
Ответ дляMs. Любмая жена
Буває і так. Ви доросла з дитинства