Эт вернячОк• вчера в 23:50
Поругалась с подростком
И теперь так фигово на душе. Сказала ей лишнее. Потом извинилась, а вот теперь сижу и сама себя ругаю, ну прямо мама года. Скажите мне, что потом будет легче. Сейчас 13.
Мой_ужин• вчера в 23:53
Все так парятся, вроде те подростки будут 40 лет с вами жить.
Ну посрались пару лет, потом у каждого своя жизнь.
всегдаДаДа• вчера в 23:53
Будет по другому)) где-то легче, где-то иначе) 18 годиков, волосы мои шевелиться не перестают
Королева Сарказма• вчера в 23:54
Моїй 11. І, просто в момент, я стала їй зовсім непотрібна і нецікава. Мені це дуже болить. Бо ж вона завжди була моя маленька дівчинка. В нас були свої таємниці, свої ритуали…. Тепер я зайва. Чекаю…
Эт вернячОк
• вчера в 23:55
Ответ дляМой_ужин
Да я не хочу все время быть в таком состоянии, это же ненормально отношения в семье, где каждый неадекват😂
Борисфенка• вчера в 23:55
Підлітковий вік - це гормональна буря, вони стають трошки несповна розуму.
А з душевно хворими треба лагідно, і сперечатися без толку.
Бережіть своїх нерви, це треба просто пережити.
Борисфенка• вчера в 23:56
Ответ дляЭт вернячОк
Неадекват має бути один, решта співчуваючі.
Эт вернячОк
• вчера в 23:58
Ответ дляКоролева Сарказма
Вот это тоже делает больно, все меньше и меньше общего
Королева Сарказма• сегодня в 00:01
Ответ дляЭт вернячОк
В мене просто є інший приклад старшої доньки. Ми з нею подібного не проходили) Завжди були і є дуже близькими одна одній. А от молодша, взагалі мене не потребує…( Час покаже, як воно буде далі, Але, зараз, мені дуже образливо…( Хай би як смішно це не звучало.
Кіна не буде• сегодня в 00:01
Офигеть. Вы извинились. Вы мама 90lvl. Сидите и хвалите себя. Я наорала и не извинилась, если что.
Королева Сарказма• сегодня в 00:03
Ответ дляБорисфенка
В цілому, я з вами погоджуюся)). Я намагаюся зберегти себе, свої нерви, свою цілісність і не впадати в істерики, так, як маю надію, що це, все ж таки, явище тимчасове …
Борисфенка• сегодня в 00:04
Ответ дляКоролева Сарказма
Це точно тимчасове. Я з старшим сином пережила і з молодшим переживу. Зараз 14 років, самий пік.
Эт вернячОк
• сегодня в 00:11
Ответ дляКіна не буде
Я там сказала то, что ни одна мама в мире не должна говорить. Жалею сильно.
Ирина_Конор• сегодня в 00:11
Ответ дляБорисфенка
Чудит что-то?
Цукрові вишні• сегодня в 00:12
13 лет. Сын стал ежиком. Вечно недоволен всем. Любое противоречие воспринимает в штыки.
И это так резко произошло. Еще год назад испытывал потребность поговорить со мной перед сном. Я очень ценила эти моменты. Теперь не хочет делиться, а если я сама стараюсь завести беседу «как твой день прошел?», то отвечает «норм»
Мне кажется, что это я веда себя как-то неправильно. И потеряла контакт с ним.
Щедрик ведрик• сегодня в 00:12
В 13 я тоже ругалась. Сейчас ей 15 и я словила дзен. Есть правила проживания, есть пара обязанностей по быту, на все остальное я пилюю. Пусть делает, что хочет.
Эт вернячОк
• сегодня в 00:12
Ответ дляКоролева Сарказма
У меня странные ощущения, я делаю что-то для нее но это воспринимается как должное. А иногда еще и с долей раздражения. Иногда хочется забить и не делать.
Щедрик ведрик• сегодня в 00:13
Ответ дляЭт вернячОк
И это лучшее решение.
Кіна не буде• сегодня в 00:15
Ответ дляЭт вернячОк
И все говорят
И вам говорите
И ваша своим скажет
Потому что биологическая задача подростка вызвать у вас настолько острую идиосинкразию, чтоб вы эту квиточку поскорее турнули в дальнее племя (замуж), шоб не дайбох с кровными родственниками не спарилась.
Это природа.
Но вы извинились. Это уже ваш выбор.
И вам говорите
И ваша своим скажет
Это природа.
Но вы извинились. Это уже ваш выбор.
Борисфенка• сегодня в 00:15
Ответ дляИрина_Конор
Чудит что-то?
Всі навколо дурні, один він розумний. В школу ходити не буде, там йому нецікаво, на море не хоче, щоб в музей сході, мусила бургер спочатку купувати і вмовляти сходити, на картини дивився з кислим виглядом, і взагалі світ недосконалий і з цього приводу вселенська печаль.
Борисфенка• сегодня в 00:16
Ответ дляЦукрові вишні
Все нормально, це треба перетерпіти. Років у 18 все повернеться.
ШанельКуКу• сегодня в 00:18
Ответ дляЭт вернячОк
Пояснити, що ви діяли на емоціях і мозок добирав слова якими може зробити найболючіше, і що це були не слова правди, а слова нападу, спровоковані вашими емоціями, ну і що ви дуже шкодуєте про сказане
ГендиреХтор• сегодня в 00:21
Сказали зайве - обзивали?
Налаштуйтесь, що вам треба буде багато терпіння, просто нереально БАГАТО.
Легше, може, й буде, але точно не швидко
Эт вернячОк
• сегодня в 00:24
Ответ дляГендиреХтор
Сказали зайве - обзивали?
Я не обзываю. Иногда можно ударить больно и без обзываний.
Королева Сарказма• сегодня в 00:25
Ответ дляЭт вернячОк
Аналогічно). Але, я даю собі по рукам, і намагаюся не надто старатися бути найкращою, чи що…
Сільський ансамбль• сегодня в 00:26
Норм все буде.. але в мене 2 хлопці, старшому вже 22, малому 14, старший далеко, у нас прекрасні відносини, хоча в дитинстві вигрібав інколи дуже сильно.. молодший зараз зі своїми вибриками: в кімнаті безлад, вночі грає, вдень спить, може хамовито спілкуватись і т.д. Але бузок дарує кожен рік, цьомає за смачну вечерю, дуже переживає і піклується якщо хворію)) так що, то підліткові бзики, вони пройдуть, а ми не роботи які не відчувають серцем, можемо і зірватися.. я багато говорила з ним просто від серця, ввечері, закривалися і говорили..
Ms. Любмая жена• сегодня в 00:38
Ответ дляБорисфенка
У моєї матері все життя підліткова буря, а усі інші підлаштовуватися. Так це ще від характеру залежить. У мене бурь ніяких не було і наче як і перехідного віку.
Борисфенка• сегодня в 00:37
Ответ дляMs. Любмая жена
Буває і так. Ви доросла з дитинства