12 октября 2018

Вакулюк Іван, 14 років, муковісцидоз, збір на портативний кисневий концентратор

Ванька поспішає жити. Муковісцидоз розслабитися не дає, але й хлопчисько не поступається йому жодним зайвим днем. Ванька поспішає жити. Його легені за таким темпом не встигають. Задишка і слабкість вимагають частіше залишатися вдома. Але Ванька не готовий вгамуватися. Він мріє про портативний кисневий концентратор. Нехай апарат дихає, якщо легені не можуть.

Людині, що народилася з муковісцидозом, доводиться все життя щодня робити спеціальний комплекс вправ, пити та інгалювати безліч ліків, регулярно лягати в лікарню на внутрішньовенну терапію. Активний спосіб життя, заняття спортом, вокалом, йогою, плаванням зміцнюють організм і значно відкладають «вирок», але організм все одно поступово зношується. Одного разу виявляється, що легені вже просто не можуть дихати повноцінно. Можна від цього впасти в депресію, а можна - стати ще сміливіше, залучити всю можливу допомогу, підтримувати своє тіло і продовжувати жити на повну. Родина Ваньки вибирає друге.

Хлопчисько не стане сидіти вдома тільки тому, що у нього муковісцидоз. Розетка і стаціонарний кисневий концентратор - для того, щоб міцно спати і повноцінно відпочивати вночі. Але день - день для пригод. Портативний апарат важить всього 2,5 кг, його можна повісити на плече, як сумку, і бігти по своїх хлопчачих справах. Апарат буде дихати, Ванька - жити! Допоможімо мрії стати реальністю?

Допомогти можна тут: https://ubb.org.ua/uk/project/3668/
автор БФ Відкриті долоні 19 октября 2018
Ваня вже 14 років щодня веде важку боротьбу з вродженою хворобою - муковісцидозом. Організм виснежений, легені у поганому стані. Щодня Ванька мріє виходити на двір, могти гуляти та піти у похід. Але...не все так легко...щоб мрія хлопця здійснилась не вистачає 35 000 грн. Ще 35 000 грн і Ванька буде мати маленький портативний кисневий апаратик, який повісить на плече і буде гуляти. Апарат буде дихати, якщо Ваня не може, а хлопець в цей час буде ЖИТИ!

https://www.facebook.com/OpenPalms/videos/17523489...
автор БФ Відкриті долоні 27 октября 2018
Привіт, наші чарівники! Ми не змогли відмовити Іванкові у його мрії - сходити в похід і поки ще було тепло купили портативний концентратор в борг. Сім`я часу не гаючи вирішила насолодитись останніми теплими днями, зібрали речі та пішли в похід до Вежі Вітольда.

Завдяки концентратору і портативному інгалятору могли насолодитися деньком по повному. Не треба було поспішати додому, щоб зробити інгаляції чи підключити кисень, бо усе було при собі і не потребувало підключення до розетки, тобто, часу нагулятись було вдосталь. Всі процедури робили на свіжому повітрі. Це так Ванька готувався до капанки. Збирав позитивні емоції. А зараз Ванька у лікарні обдумує помилки походу та за час у лікарні складає нові маршрути.

Хоч важка хвороба часто заважає та забирає багато сил у хлопця, він не здається і продовжує мріяти, як після лікарні знову вирушить у мандри, адже це те, заради чого він терпить усі муки. Допоможіть нам погасити борг, хіба ж такі щирі емоції не варті цих грошей?
автор БФ Відкриті долоні 06 ноября 2018
Дякуємо усім людям, небайдужим до життя Івана. Нещодавно він пройшов черговий курс довенної терапії і зараз поїхав до бабусі на відновлення. А нам залишилось зiбрати 28 100 грн, допоможіть, будь ласка, закрити збір.
автор БФ Відкриті долоні 15 ноября 2018
Ванька хоче жити, хоч муковісцидоз відбирає багато сил. Нещодавно хлопець пройшов курс антибіотикотерапії у лікарні, але після нього новини нерадісні: аналізи після капання ще гірші, ніж до. Ванька та уся сім`я засмучені і просять допомогти погасити нове лікарське призначення. Та не закривши старий збір не можемо збирати ще. Портативний кисневий апаратик ми вже купили Ваньці і зараз цей апаратик - єдина розрада хлопця, бо він може виходити на двір і гуляти з рідними. Просимо допомогти нам дозбирати і погасити борг за цей чудо-апарат
Lsmir 15 ноября 2018
+100, через биржу.
Ретукса 15 ноября 2018
Обов´язково переведу гроші. А хлопчик не в черзі на пересадку ще? (маю на увазі держфінансування?)
автор БФ Відкриті долоні 15 ноября 2018
Ответ дляLsmir
+100, через биржу.
Дякуємо!
автор БФ Відкриті долоні 15 ноября 2018
Ответ дляРетукса
Обов´язково переведу гроші. А хлопчик не в черзі на пересадку ще? (маю на увазі держфінансування?)
Ні, Ванька ще не в черзі на пересадку. Поки що сім`я старається підтримувати стан хлопця завдяки інгаляційним та внутрішньовенним антибіотикам та, на жаль, останнє стаціонарне лікування не дало ефекту взагалі
автор БФ Відкриті долоні 29 ноября 2018
УРАА! Ми зібрали Ваньці на портативний концентратор. Щиро ДЯКУЄМО усім, хто долучився до збору! Разом набагато простіше і швидше робити добро!