Швабристка• 25 апреля 2024
КЛІМАКС/ чого ви не знали☝️
Все, що чула про нього - це приливи, погане самопочуття.
І от він прийшов до мене, почався збій циклу, на нервах трохи нудило, зробила тест і трохи заспокоїлась.
Ніде не потрапляв на очі нічий досвід, що зміниться, як проходить і т.п.
Саме несподіване і погане, що я за 3 місяці набрала 3 кг і навіть це не саме страшне: вони всі на талії і постійне почуття здуття, та і з жкт зміни не на краще.🥲
Дуже сподіваюсь, що з часом організм увійде в нову колію і почуття легкості повернеться.
Поділіться, прошу, своїм досвідом, бажано позитивним, що робили для позбавлення неприємних змін і що реально вам допомогло.❤️
размахер• 25 апреля 2024
До гінеколога сходити не пробували? Перевірити чи це клімакс і отримати лікування? Є ліки від неприємних симптомів
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 25 апреля 2024
в мене тільки приливи
по ночах
вже два роки
ось чекаю, коли це припиниться
по ночах
вже два роки
ось чекаю, коли це припиниться
размахер• 25 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ого,аж в 50.У меня климакс начался в 43.Ото треш.
Чого ого?! Він і має починатися 50-55, в 43 як у вас це рано. Можливо у вас пременопауза?
Аль де Барановна• 25 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Рано, в 50 нормально , а какие у вас симптомы, тоже вес попер?
СамавиховуюКота• 25 апреля 2024
Ответ дляразмахер
Не знаю.Месячные закончились в 43.
размахер• 25 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Не знаю.Месячные закончились в 43.
В лікаря були?
Швабристка
• 25 апреля 2024
Ответ дляразмахер
Як почалися збої, то була, огляд і УЗД.
Підтвердила гінеколог початок клімаксу.
Так як самопочуття в мене нормальне, то не рекомендувала поки що вживати нічого, буває, організм сам перестроюється, як і має бути в ідеалі.
Мама пройшла цей період без препаратів
Підтвердила гінеколог початок клімаксу.
Мама пройшла цей період без препаратів
Помилуйте мадам• 25 апреля 2024
Почитаю. Мне скоро 49. Последний год начал сбиваться цикл и начались сильные кровотечения от миомы. Наверное наступила пременопауза.
Швабристка
• 25 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
І як у вас він проходить/ пройшов?
размахер• 25 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Як почалися збої, то була, огляд і УЗД.
Підтвердила гінеколог початок клімаксу.
Мама пройшла цей період без препаратів
Підтвердила гінеколог початок клімаксу.
Мама пройшла цей період без препаратів
Буває так,а буває необхідна допомога препаратів. Не нехтуйте за необхідності.
СамавиховуюКота• 25 апреля 2024
Ответ дляразмахер
В лікаря були?
Да,была Я просила заместительную терапию,она не рекомендовала.
Шотуткоїться?• 25 апреля 2024
+вес, постоянно болит что-то новое, хватаю вирусы разные,это жесть.
размахер• 25 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
А причини які? Такого раннього клімаксу? Дивно чому лікар не запропонувала терапію, в іншого не були?
СамавиховуюКота• 25 апреля 2024
Ответ дляразмахер
У меня фибромиома,сильно кровоточила.Была угроза операции.
Швабристка
• 25 апреля 2024
Ответ дляразмахер
Дякую. Буду спостерігати. Такий стан пару місяців, буває і нормально.
Просто ще кілька місяців назад, коли лежала, то живіт впадав, а зараз ні, як при місячних. І почуття важкості в районі живота
СамавиховуюКота• 25 апреля 2024
Ответ дляразмахер
Она сказала,что последствия могут быть онко от терапии.
размахер• 25 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ясно. У вас есть причина. Жаль что так. Организм начнет быстро стареть.
Аль де Барановна• 25 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Онко следствие раннего климакса? Или от згт?
СамавиховуюКота• 25 апреля 2024
Ответ дляАль де Барановна
От заместительной терапии.
Аль де Барановна• 25 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
От заместительной терапии.
От гормонов, поняла, та да, такой себе бонус...это как коки?
СамавиховуюКота• 25 апреля 2024
Ответ дляразмахер
Врач сказала,что в моем случае мне повезло,что месячные прекратились.
Швабристка
• 25 апреля 2024
Интересно, а как у вас с либидо?
У меня оно снизилось, но это случилось с началом войны, так что влияние именно климакса не могу определить
размахер• 25 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну то понятно. Я уже потом прочла подробности ниже
Швабристка
• 25 апреля 2024
Кто принимает не гормональные препараты, витамины, например, и какими вы довольны?
Оцененная• 25 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
У меня в 40(
СамавиховуюКота• 25 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
І як у вас він проходить/ пройшов?
У всех по разному Но основное это вздутие живота,пузо стало как надутое,после еды стало пучить живот.И была у меня безсонница.
Физрукая• 25 апреля 2024
В мене уже рази 3-4 на рік є цикли, коли місячні починаються на 14 день