Кукусик• 21 октября 2018

Бассейн Академгородок Киев

Подскажите,хочу ребенка водить в бассейн,есть только в Науке,может при школе где то есть ,куда Вы водите своих малышей?
Смурфик• 21 октября 2018
Перша школа плавання при поликлинике на Ефремова, также в школе 140 есть плаванье для разных возрастных групп.
Лгин• 21 октября 2018
син ходив в першу школу плавання на Ефремова, можу розказати, якщо вас про неї щось цікавить
автор Кукусик • 21 октября 2018
Ответ дляЛгин
Напишите конечно, очень Вам благодарна
Яна Джумейра• 21 октября 2018
Ответ дляЛгин
Здравствуйте! напишите и мне,пожалуйста, ходим сейчас в бассейн, но ищем альтернативу
Лгин• 22 октября 2018
Ответ дляКукусик
Напишите конечно, очень Вам благодарна
Якщо вирішите туди ходити, то абонемент краще брати через покупон, аквааеробіку, туди входять абонементи для дітей різних вікових груп. За 6 занять 330грн. Є Абонементи на 12,24,48 занять, там дешевше, але спочатку я б брала 1 разові заняття, або 6 занять на місяць, щоб подивитись чи дитині сподобається.
Лгин• 22 октября 2018
Ответ дляЯна Джумейра
Ходити можна в будь-які дні без вихідних. Тренерів там приблизно 5 людей, всі вони працюють по певним дням, інколи міняються, тому часто дитина попадає до різних. Є вільне плавання без тренера, але не так ефективно.
Лгин• 22 октября 2018
Новій дитині, яка вперше в басейні ніхто собливої уваги не приділяє, і тому коли вона запливає в басейн, може злякатись, коли її обризкають водою діти,які виконують вправи. Чекати її теж особливо ніхто не буде, має орієнтуватись по ходу і може бути шок куди вона портапила і що відбувається. Адаптаціє іде десь 6 занять. всі тренери особливо дівчата досить м´які, крім одного, у якого армійський стиль, після занять з ним мій син на відріз відмовився ходити в басейн у нього був шок і фрустрація. Але для активних і не сором´язливих дітей у нього найбільш ефективні тренування.
Лгин• 22 октября 2018
Досить ефективні приватні тренування, але як на мене дорогувато від 280 до 450грн 1 заняття це ціна до подорожчання. Ремонт там гарний і сучасний, басейну всього 2 роки, там чисто. Групи до 10 дітей. Якщо щось конкретно цікавить питайтє.
lijulia• 22 октября 2018
Ответ дляЛгин
А можете дати моб тренера звідти???