Мюллерная• 21 ноября 2025

Малечі про інтимні речі в 4 роки не рано?

Можливо іншу книжку можете порадити. Дуже цікавить її як дитина народжується, які статеві органи у хлопців
Бджолина королева• 21 ноября 2025
якщо цікавить значить не рано
Дарина-Aha• 21 ноября 2025
Поздно))
Яжбоматусяблін• 21 ноября 2025
Не рано. Хоча навряд зрозуміє, багато нових слів
автор Мюллерная • 21 ноября 2025
Ответ дляДарина-Aha
Поздно))
В мене немає її на руках, я не знаю яке там наповнення. Можливо є більш дитячі
Та_шо_ж_таке• 21 ноября 2025
Нормально. Все що рано не зрозуміє.
наКоблучках• 21 ноября 2025
Ответ дляМюллерная
Ось тут можна подивитись онлайн.
Саме ця - рано, на мою думку.
https://gurubooks.com.ua/wp-content/uploads/2024/1...
ПП-шница• 21 ноября 2025
Конечно не рано, в начальной школе у дочки мальчики уже порнуху смотрели
Тоже спрашивала примерно в этом возрасте, объяснила все научно, ей было интересно
Шалена красуня• 21 ноября 2025
Дитина цікавиться частинами тіла, це нормально. Краще мамі пояснювати анатомічні назви тіла дівчат/хлопчиків та підкреслювати приватність (ніхто не має права торкатись). Створюйте довіру змалечку
Наивная Хо• 21 ноября 2025
Мне кажется, в 4 лучше зайдет общая книга про организм, у нас была такая, где кишки нарисованы и мозг доставался вроде, там про все и в том числе про половые органы, было интересно моему
Там окошки были, какой то интерактив. Типа ножку поранил капает кровь, открываешь окошко и там нарисовано кровообращение и тд
Бубль Гум)• 21 ноября 2025
Рано
Дуняша• 21 ноября 2025
Рано
Больше понравилась, Не в Капусті і не Лелека
Томатико• 21 ноября 2025
Ответ дляМюллерная
А що з дитиною станеться якщо вона, о господи, дізнається про анатомію свого тіла?
автор Мюллерная • 21 ноября 2025
Ответ дляДуняша
Рано
Дякую, замовила її)
dahashutka19• 22 ноября 2025
Якраз ідеальний вік для знайомства з цією книгою