Смыкалка• 01 ноября 2018

Хто зі Львова? Підкажіть будь-ласка, у вашому місті є базари, де можна купити

верхній одяг собі, дитині? Є польські речі? Є такі базари по типу київської Троєщини, тільки не з китайськими речами, а можливо, польськими...? Дякую дуже
Каяспер• 01 ноября 2018
Він так і називається Краківський.

автор Смыкалка • 01 ноября 2018
Ответ дляКаяспер
Він так і називається Краківський.
він великий? у пятницю чи суботу працює?
Винник• 01 ноября 2018
Південний, величезний критий ринок. В суботу і неділю працює
olesya442• 01 ноября 2018
Він так і називається). Працює в п´ятницю і суботу. Ще є Південний ринок (але ціни там вищі)
Natkash• 01 ноября 2018
Тільки на Краківському китайського барахла також повно, польські речі є у 2-3 місцях (якщо подивитись на карту, орієнтовно навпроти вул. Базарна, 28, в галереї під стіною пивоварні є польський магазинчик, це з того, по чому можу хоч якось зорієнтувати, бо пояснити, де ще два лотки, дуже важко - там реальний Шанхай).
Південний в тому плані набагато впорядкованіший.
Чики-брык• 01 ноября 2018
Південний краще але якщо є багато грошей...а так дешевше у форумі чи ашані....на південному більшість турція і самий дешевий китай....