Доводимо до вашого відома, що 25 жовтня 2018 року у приміщенні Комітетів Верховної Ради України відбулося закрите засідання робочої групи по опрацюванню змін до Митного та Податкового кодексів України. В засіданні брали участь представники Міністерства Фінансів України, Державної фіскальної служби та поштові оператори і експрес перевізники, які здійснюють свою діяльність в Україні.
Предметом зустрічі був розгляд проектів про внесення змін до Митного та Податкового кодексів України, які, у випадку їх прийняття, матимуть негативні наслідки для пересічних громадян України:
Всі іноземні посилки дорожчі 22 євро обкладатимуться ПДВ, що автоматично підвищить вартість покупок в закордонних інтернет-магазинах щонайменше на 30%.
Відправлення від заробітчан/діаспори в Україну дорожчі 22 євро теж обкладатимуться ПДВ, тому може виникнути ситуація, коли за подарунок потрібно буде заплатити ПДВ.
Не будьте байдужими та допоможіть не допустити впровадження анонсованих змін, адже вони торкнуться кожного з нас!
Долучіться до ініціативи та підпишіть петицію, щоб «Не допустити обкладання посилок фізичних осіб вартістю понад 22 євро додатковими податками»!
Вот еще одна новость. Пока не пойму, правда или нет.
Текст статьи:
Податок на посилки з-за кордону відклали
Кабінет міністрів скасував постанову про оподаткування посилок із-за кордону через неможливість її виконання, натомість підготував обмежувальний законопроект.
Про це повідомила голова підкомітету з питань митної справи Тетяна Острікова в ефірі ’112 Україна’.
- Минулоріч була ухвалена норма про те, що з 1 січня 2019-го ми зможемо отримувати 3 посилки у місяць вартістю до 150 євро кожна без розмитнення і лише четверта підлягатиме оподаткування. Умовою введення цієї норми було те, що всі поштові оператори, експрес-перевізники та Державна фіскальна служба (яка у своїй структурі має митницю) створять спільне програмне забезпечення і ДФС буде мати туди доступ і бачити, хто відправник та отримувач. Цього не сталося. Тому з 1 січня митниця не бачитиме, чи це Острікової перша посилка, чи 21. Тому уряд вчора на засіданні затвердив законопроект, яким ця норма скасовується, запроваджується норма щодо налагодження адміністрування... Із 1 січня громадяни не відчують жодних змін - у цей час буде налагоджуватися адміністрування електронного реєстру, - пояснила нардеп.
Із 1 січня 2019-го мали діяти обмеження - не більше 3 посилок протягом місяця сумарною вартістю до 450 євро. Четверту та всі наступні посилки планували обкласти ПДВ (20%), митом (10%) і акцизом.
Разом із тим з 1 січня 2018-го діють нові правила ввезення товарів у ручному або супроводжуваному багажі сумою до 150 євро (в аеропортах - до 1000 євро) і вагою до 50 кг для тих, хто був відсутній в Україні більше доби та в´їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 год. При більш частому в´їзді без податків можна ввезти товари на суму лише до 50 євро.
Текст статьи:
Ответ дляoksana 77
Текст статьи:
Так отлично
Margarita_Kashina• 02 ноября 2018
Ответ дляoksana 77
Я тоже так думаю. Хочется, чтобы это было правдой. Но как-то не привычно узнавать хорошие новости.
Ну 3 посылки перенесли, зато сделают лимит 22 евро. Хорошие новости и Украина - это разные вселенные, блин
-MilaNova-• 02 ноября 2018
Там такая заморочка с регистрацией,что я думаю подписей не собрать
Бесполезно это все! Если захотят принять такой закон,то примут и наши подписи ничего не значат, потому что это капля в море...
Они ж к Европе равняются,а практически во всех цивилизованных странах уже давно облагается все,свыше 22 евро...
От нашего правительства хорошего ждать не стоит
От их ’ пилипшень’ скоро в Украине останется 2 миллиона населения в лучшем случае
Ответ для-MilaNova-
ну как бы в тех страх что Вы называете цивилизоваными представлены практически все мировые производители с нормальными адекватными ценами и распродажами...в нам случае цель - тупо наполнение бюджета для его дальнейшего рзворовывания
Светлана Синица• 02 ноября 2018
Ответ дляLibertas
100% правы