Аноним_1460• 08 ноября 2018
Назва молодіжного бібліотечного клубу
Знайома дівчина попросила допомогти із назвою молодіжного бібліотечного клубу.Можливо хтось підкине ідеї,потрібні нові креативні назви,будемо вдячні.
Аноним_1460
• 08 ноября 2018
Ответ дляАноним_1471
Креатив зараз дуже дорогий)
Я же не план развития и работы прошу сделать,а всего лишь несколько названий подкинуть
Научительница• 08 ноября 2018
Ответ дляАноним_1460
вы про ’нейминг’ слышали?
придумать название тоже денег стоит)
Аноним_1460
• 08 ноября 2018
Я,например,страюсь помогать,когда идеи есть. Подтвердилась мое мнение по поводу советчицы