Блондинка в Шоколаде• 21 ноября 2018

лимфаденит

Підкажіть, будь ласка, можливо у когось таку було:збільшився лімфоузол біля ліктя, завбільшки з куряче яйце, не болить, дає невелику температуру; п"ємо антибіотик, кладем компрес , але пройшло два тижні, а він не зменшується.Як довго він буде збільшений і чи потрібно його різати? Безліч питань без відповідей...
У кого такое было• 21 ноября 2018
Лучше показать его онкологу.
руки_Крюги• 21 ноября 2018
Лікар має вирішувати це питання. У мене був лімфаденіт, теж прокололи курси потужних антибіотиків, але нічого не змінилося, у підсумку різали. Лежала 3 тижні в лікарні.
Чавонадо• 21 ноября 2018
Надо искать причины!!!! Лимфоузел это уже следствие какого-то процесса в организме. И место какое-то стрёмное...
Пушкининиана• 21 ноября 2018
А вы точно знаете, что это?Дополнительные анализы не делали?
руки_Крюги• 21 ноября 2018
Ответ дляЧавонадо
У мене так і не знайшли, більше нічого не турбувало. Різні лікарі перевіряли різні органи. Списали на якусь підхоплену інфекцію. Розрізали, вичистили гній. Але Ви маєте рацію: просто сидіти і чекати та ще при такому розмірі однозначно не можна. Треба штурмувати лікарів.
Слоник-тоник• 21 ноября 2018
Мені призначали після антибіотику (Азитроміцин 6 днів):
10 днів - Ібупрофен, Циклоферон, Фенкарол; Лімфоміозот - 30 днів.
Зменшився, але ще не зовсім. Лікар каже, що до трьох місяців може повертатись у норму.
интайм_не_предлагать• 21 ноября 2018
в мене набряк проходив десь до 3-х тижнів, але він не був такий великий і компреси не призначали, тільки АБ
Радикальная• 21 ноября 2018
Ответ дляУ кого такое было
Лучше показать его онкологу.
БезникаЯ• 21 ноября 2018
Мужу в том году удалили, причиной назвали какую то инфекцию, отправляли на гистологию-чистый был.
Слоник-тоник• 22 ноября 2018
Ответ дляинтайм_не_предлагать
У мене набряк пройшов за 1,5 тижня, але УЗД показує незначні збільшення.
Слоник-тоник• 22 ноября 2018
Ответ дляРадикальная
Краще гематолог, який спеціалізується на лімфомах. Звичайний онколог може тільки на видалення спрямувати.
Вся в кредитах• 23 ноября 2018
йдіть до лікаря, потрібен інший антибіотик, краще в/м або в крапельницях.
Маруська Му• 24 ноября 2018
Розгорнутий аналiз крові зробити і з цим іти до онколог, можливо доведеться пункцію робити
Слоник-тоник• 24 ноября 2018
Автор, лімфавузли бажано фізично не чіпати, маю на увазі пункцію. Сінево робить ’Лімфацитарний профіль’, аналіз показує, що саме, запалення, чи вже переродження. По загальному аналізу крові можна побачити мононуклеоз (атипові мононуклеари), тоді треба приймати противірусні, антибіотик нічого не дасть. Вас не продіагностували як слід, тому й лікування малоефективне. Компреси... хоч не гарячі? мені навіть маззю не казали мастити.
Надежда - Viber 380932845785• 26 ноября 2018
Мононуклеоз не один будет лимфоузел, а много. Посм.Комаровского ’увеличены лимфоузлы’, за взрослых там тоже спрашивали, он сказал схема поиска причины и опасные состояния лимфоузлов совпадают.
Слоник-тоник• 26 ноября 2018
Ответ дляНадежда - Viber 380932845785
То це мій випадок. один був великий, решта збільшені. Зараз тільки два залишилось трішки збільшеними. Не можу знайти посилання, почитала б.
Слоник-тоник• 26 ноября 2018
Ответ дляНадежда - Viber 380932845785
? http://www.komarovskiy.net/knigi/infekcionnyj-mono...