Хочу на Балі• 20 ноября в 17:52

Гастроентеролог Київ СРК

Поділіться контактом у кого є норм лікар що може розібратися допомогти . Лікую СРК а насправді що там зі мною непонятно . 🆘устала ходить по врачам
Каляка маляка• 20 ноября в 17:57
А як у вас він проявляється? Моде ну його лікувати? Чи воно болить?
Хочу барабульки• 20 ноября в 18:00
Хрущ Ольга Василівна. Для мене найкраща.
Зараз на дієті• 20 ноября в 18:04
Ответ дляХочу барабульки
Была у неё, обычный врач. Проблему не решила мою.
Дівчина Бобула• 20 ноября в 18:08
Всі мої ходіння по колу з срк закінчилися у невролога, який призначив ад. Нарешті я почуваюся нормальною людиною без болю, нудоти і блювання щотижня. За декілька днів переробили всі справи, що ще з літа планувала, але не мала ні сил ані бажання на то все. Раджу звернутися до інших спеціалістів в пошуках вирішення проблем з шкт.
irma178• 20 ноября в 18:12
Ответ дляДівчина Бобула
Важко було заходити на ад? Який Вам призначили?
Дівчина Бобула• 20 ноября в 18:19
Взагалі не важко. Мені призначили есциталопрам, тиждень по 1/4, тиждень по 1/2 і два місяці по 1т, потім до лікаря. Одночасно Вертинекс на тиждень 3р/д, і Зонік на місяць перед сном. Обов´язково фізичні вправи, це прямо пункт номер один, гігієну сну та відпочинку.
автор Хочу на Балі • 20 ноября в 18:24
Ответ дляДівчина Бобула
Підкажіть цього лікаря
Моя улюблена страшко• 20 ноября в 18:25
Ответ дляДівчина Бобула
ШКТ она у невролога лечила
Дівчина Бобула• 20 ноября в 18:30
Ответ дляМоя улюблена страшко
ШКТ она у невролога лечила
Так, у невролога. Двічі ковтала зонд, робила колоноскопію, лежала в лікарні. А гарстроентеролог вперто ’не бачив симптоматики’. Проктолог, хірург теж не розуміли чому в мене вже і блювота і кал з кров´ю. Сама не вірила, але вже сил не мала зранку чашку води випити. Буквально приповзла до невролога. І мені допомогло. Я ділюся своїм досвідом, але у кожного він власний, ясна річ.
Дівчина Бобула• 20 ноября в 18:34
Додам, що гастроентеролог був не один. І протоколи лікування були в кожного різні. Але мені ставало лише гірше. Я знаходила в себе симптоми від рефлюксу, до раку шлунку. А сьогодні я відчуваю себе здоровою людиною. Моє лікування неврології лише почалося, але бачу результат.
Дівчина Бобула• 20 ноября в 18:42
Ответ дляХочу на Балі
Підкажіть цього лікаря
З якого ви міста? Не знаю, чи вона веде онлайн консультації. Можу запитати в неї на прийомі. Я в Обухові лікуюся в неї.
ГЛЮкоза• 20 ноября в 19:29
на хеликобактер сдавали?
автор Хочу на Балі • 20 ноября в 20:34
Ответ дляДівчина Бобула
Обухів мені підходить
Дівчина Бобула• 20 ноября в 20:54
Ответ дляХочу на Балі
Обухів мені підходить
Запис за тел. +380986409434 Андроцентр.
Бажаю Вам одужання
Alcogolic• 20 ноября в 21:10
У мене теж СПК і я з Обухова) СПК з сильними болями з весни 2022. Обстежився як тільки можно було. Гастро-колоно 2 роки підряд знайшли лімфойдні фолікули у тонкому (була підозра на Крона). Ніякі обезболюючі не допомагали. Пішов до психіатра пью рік Амітритилін. Житя трохи краще, але бувають відкати і побічні від нього. Сьогодні почав знижати дозу, хочу злізти. Але ж скоріш всього вернуться болі.
Хочу барабульки• 21 ноября в 10:28
Ответ дляЗараз на дієті
Все індивідуально. Мені допомогла.
Сумчатая кошка• 01 декабря в 22:59
Ответ дляДівчина Бобула
Можете порадити свого невролога? Але побачила, дякую