СтелькаОТединицы• 01 декабря 2018
Скільки днів можна пропускати в школі без довідки від лікаря (по хворобі)?
В нашій школі дозволяється пропускати 2 дні по хворобі без довідки від лікаря. Іншу школу, туди ходить моя племінниця, можна не відвідувати 2 тижні без лікарняного.
Це якось регламентується на загальному рівні? Чи в кожній школі свої правила щодо відвідувань?
всегдаДаДа• 01 декабря 2018
у нас просто предупреждают родители классного руководителя почему отсутствует, никакие справки не берем
Берегу и стерегу• 01 декабря 2018
За законом до 10 днів, і нехай не видумують. Але до відома школу ви маєте поставити.
СтелькаОТединицы
• 01 декабря 2018
Ответ дляБерегу и стерегу
ви не знаєте, що саме за закон?
МоДнАя_КоШеЧкА• 01 декабря 2018
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Не знаю чи регулюється десь, в нас 3 дні - далі тільки справка!
у нас также (Киев)
Улыбчик• 01 декабря 2018
Ребенок со вторника не был в школе, учительница сказала написать записку что за станом здоровья. Киев, средняя школа
Помеха справа• 01 декабря 2018
У нас требуют справку
Это незаконно, можно записку.
Но я не спорю. Прото приношу.
Работаю сама в саду, не требуем вообще.
Киев
Это незаконно, можно записку.
Но я не спорю. Прото приношу.
Работаю сама в саду, не требуем вообще.
Киев
СтелькаОТединицы
• 01 декабря 2018
Ответ дляПомеха справа
У нас требуют справку
Это незаконно, можно записку.
Но я не спорю. Прото приношу.
Работаю сама в саду, не требуем вообще.
Киев
Это незаконно, можно записку.
Но я не спорю. Прото приношу.
Работаю сама в саду, не требуем вообще.
Киев
У нас можно також записку, але лише якщо 2 дня. Далі - довідку. У вас довідку з якого дня?
ТигрЛьвович• 01 декабря 2018
По болезни без справки 2 дня. Если ребенок пропустит больше (планируете поездку, например) - предварительно заявление ’будет отсутствовать ... дней’.
Забыла что?• 02 декабря 2018
Ответ дляСтелькаОТединицы
Чудо-Рыба-кит• 04 декабря 2018
Ответ для-Ань-
Що буде якщо ви за 4 дні не довідку, а записку принесете?
За 4 дні записка можливо і пройде, але за більше явно потребують довідку про елементарне епідоточення. За перші 3 дня навіть приходимо без записок.