Пукимончиг• 08 декабря 2018

Яка у вас новорічна ялинка? Штучна!

Поділіться фото якщо маєте. Порадьте будь ласка. вже обираю давно. Голова обертом
Петя-петушок• 08 декабря 2018
бред выбирать по фото
езжайте в магазин, на рынок, сейчас этого добра валом, посмотрите походите вокруг нее и выберете, что даст вам чужое фото? с таким успехом гугл картинки смотрите, там миллион фоток елок

Олька Модниця• 08 декабря 2018
В мене лита від ТМ Смерека
Олька Модниця• 08 декабря 2018
Ответ дляПетя-петушок
бред выбирать по фото
Може автор малого міста і там немає вибора?
автор Пукимончиг • 08 декабря 2018
Ответ дляПетя-петушок
бред выбирать по фото
Ми з маленького міста. У нас в одному магазині і вибір 3 сосни і дорожче чим в інтернеті на 1000грн
Петя-петушок• 08 декабря 2018
Ответ дляОлька Модниця
выбор есть всегда, даже в очень маленьких городах

нп переслать будет цена космос
Олька Модниця• 08 декабря 2018
Ответ дляПетя-петушок

нп переслать будет цена космос
В нас немає. Районний центр. Лише китайські.
автор Пукимончиг • 08 декабря 2018
Ответ дляПетя-петушок

нп переслать будет цена космос
Далі що ви кажете,вибір є завжди! Я вам написала який в нас вибір
автор Пукимончиг • 08 декабря 2018
Ответ дляОлька Модниця
У нас і китайських немає. Або 50см
Петя-петушок• 08 декабря 2018
Ответ дляМандолина Бу
а по чужим фото вам будет выбрать легче?
ну реально глупо мыслите

Олька Модниця• 08 декабря 2018
Ответ дляМандолина Бу
У нас і китайських немає. Або 50см
Мені повезло. в мене кум займався дропом ТМ Смерека, мені зробив по норм ціні.
автор Пукимончиг • 08 декабря 2018
Ответ дляПетя-петушок
ну реально глупо мыслите
Не можете нічим допомогти то до чого тут ваші коментарі. Я ж не вас прошу обирати щось собі
ДваДваВосемь• 08 декабря 2018
Я например живу в маленьком городе и у нас максимум что можно пощупать и купить это китайские дешёвые ёлки. Поэтому выбирала через интернет и заказывала. Выбрали литую ТМ Смерека, очень красивая, уже 3 год нас радует
автор Пукимончиг • 08 декабря 2018
Ответ дляОлька Модниця
Я хочу 1.80
ДваДваВосемь• 08 декабря 2018
Фото позже найду и добавлю, но фото все равно не передаст всей красоты
Петя-петушок• 08 декабря 2018
Ответ дляМандолина Бу
так тут вам никто ничем не поможет, от слова совсем

вот вам сюда
https://www.google.com.ua/search?q=%D0%B8%D1%81%D0...
Кому там слова не давали• 08 декабря 2018
А чому ви вибираєте штучну ялинку?
У вас немає справжніх?
автор Пукимончиг • 08 декабря 2018
Ответ дляКому там слова не давали
А чому ви вибираєте штучну ялинку?
У вас немає справжніх?
Малий син сказав що неможна рубати живі дерева бо вони виробляють кисень і тому треба купити штучну і зберегти природу. Після його слів я просто не можу поставити живу
Заикальница• 08 декабря 2018
Купила сосну искусственную в метро.2,2 м,красивая,но и дорогая.
Ответ дляМандолина Бу

При виробництві однієї штучної ялинки викидається в атмосферу скільки шкідливих речовин, які не перекриються і двома десятками незрубаних ялинок

PS: Ми також колись хотіли штучну саме з екологічних міркувань...