Бесбардак• 23 декабря 2018
Скільки часу ви граєтеся з 3 дитиною?
Хочу для себе прояснити. Я просто лінива чи все таки діти в цьому віці мають більше гратися самі. Скільки пам´ятаю - мам пограйся. Якщо я не можу то включи мультик. Малювати, ліпити, займатися це йому на 5 хв. Читати любить, але тільки як сам захоче. А катати машинки, переставляти тваринки може довго. І от я більше години не можу витримати цього повзання. Коли син в саду, я забираю його о 5 ми прогулюємся, потім приблизно годину граюсь в те, що він захоче. А от коли хворіє (адаптуємося до саду) цілий день мам пограйся. Сьогодні півтори години гралися в будівництво, потім будували гараж. Кажу а тепер ти сам, у мене справи. Зразу просить, тоді плаче, тоді включи мультик. Як у вас? В мене двояке відчуття - з одної сторони хочеться бути з дитиною, приймати участь у його заняттях, а з другої я хочу приділити і собі час, почитати, занятися собою. Буду вдячна за ваші відповіді
Даха-сваха• 23 декабря 2018
я не граюся з дітьми
, можу показати як працює якась іграшка, а далі самі себе розважають, я лише наглядаю
Бесбардак
• 23 декабря 2018
Ответ дляДаха-сваха
я не граюся з дітьми
Я знаю, що є діти які самі граються. Мій не такий. І племінниця моя теж від мами не відстає. Це просто такий темперамент чи я сама привчила?
Бесбардак
• 23 декабря 2018
Ответ дляАноним_1581
Научите ребенка играть самостоятельно
Підскажіть, як?
Анти-аноним• 23 декабря 2018
Я заинтересовываю , придумываю начало буквально 5 минут а потом сама играет . Может в конце позвать меня на представление ) дочке 5 лет
Аноним_1581• 23 декабря 2018
Ответ дляБесбардак
Просто скадите ребенку о том, что вы не любите играть и он может играть сам
Аноним_1581• 23 декабря 2018
Ответ дляБесбардак
Підскажіть, як?
Я не играю в ролевые игры, не катаю машинки , и не укладываю спать кукол. Мне это не интересно и я сразу говорила об этом детям. Я люблю настолки и с удовольствием в них играю, во все остальное дети играют сами.
Даха-сваха• 23 декабря 2018
Ответ дляБесбардак
це залежить від батьків, якщо дитина не знає, що можна гратися з мамою, то і не буде такого вимагати
Бесбардак
• 23 декабря 2018
Ответ дляАноним_1581
Кажу я погралася з тобою, тепер в мене справи. Діти граються, дорослі працюють. Все одно ходить за мною хвостиком
Молчунья• 23 декабря 2018
Ответ дляАноним_1581
Интересно, у Вас этот метод действительно сработал? Или это чисто теоретически?
Бесбардак
• 23 декабря 2018
Ответ дляДаха-сваха
Ну вже знає. Я думаю, я з самого малечку привчила. Ігри, розвивалки. Хотілося як краще
Аноним_1581• 23 декабря 2018
Ответ дляМолчунья
Проверено на собственных детях
Аноним_1581• 23 декабря 2018
Ответ дляБесбардак
И вы поддаетесь на нытье и идете играть после уговоров?
Бесбардак
• 23 декабря 2018
Ну ще він у мене неусидчивий. Є лего, пазли, наліпки, розмальовки і т.п. багато форм з плей до. Але все це йому не дуже цікаво. Я б ці ігри з більшим задоволенням гралась.
Стопясят раз обсуждала• 23 декабря 2018
Если ребенку это важно - то минимум 2 часа в день качественного времени. По его правилам. То, что ему нравится
Бесбардак
• 23 декабря 2018
Ответ дляАноним_1581
В основному ні. Але ж він тоді іде за мною і сидить біля мене на кухні наприклад. І перевіряє через хв 10 - пішли пограємся. Взагалі дуже напористий
Молчунья• 23 декабря 2018
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Аноним_1581• 23 декабря 2018
Ответ дляБесбардак
Вот и скажите, что любите рисовать и если ребенок хочет, то порисуете вместе, но катать машинки вы не любите, поэтому не будете это делать.
Бесбардак
• 23 декабря 2018
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Бачте, є і інша думка. 2 години це добре. Годину з ранку, годину в вечері. Але часто йому цього буває мало)
Аноним_1581• 23 декабря 2018
Ответ дляБесбардак
Развлечений никогда не бывает много
Левый Локоть• 23 декабря 2018
целый день в голове это мамканье
, читаю паблик #щм, тем и спасаюсь

Молчунья• 23 декабря 2018
Ответ дляБесбардак
Я вообще не представляю, чтобы я сказала своему ребенку - я не люблю играть машинками, играй сам. Для меня это дико звучит. Автор, цените это время. Оно очень быстро проходит. Моему 11, теперь я его уговаривают со мной поиграть в настольные игры. А ему уже это не интересно.
Аноним_1581• 23 декабря 2018
Ответ дляМолчунья
Вы не имеете право что- то не любить?
tatyana_kosareva• 23 декабря 2018
У нас так само ) Нам теж 3 роки) Не може і не хоче гратися сам - обов´язково з мамою або з татом))
Коли готую, то приходить на кухню і грається з каструлями, ложками і т.п.)))
Важко,але я приділяю дитині час ,щоб погратися , коли немає інших справ. Коли треба щось зробити,то йому говорю куди і для чого йду ,а ти можешь погратися сам. Трішки грається,потім хвостиком за мною))
Це такий вік - їм потрібна увага на стільки на скільки можливо)
Бесбардак
• 23 декабря 2018
Ответ дляtatyana_kosareva
Один в один) Я багато часу приділяю, а йому все мало. А от з татом гратися не дуже любить. Тато лінується придумувати сюжети
Молчунья• 23 декабря 2018
Ответ дляАноним_1581
Вы не имеете право что- то не любить?
Ну не любите, ребенок тут при чем. Вы что в жизни делаете только то, что любите? Никогда не идете никому навстречу вопреки своим желаниям?
Даха-сваха• 23 декабря 2018
Ответ дляБесбардак
то нехай грається тим, що цікаво. В мене старша теж таким ніколи не гралася, а менший любить щось складати, розглядати. Орієнтуйтеся на інтереси дитини при виборі іграшок
Аноним_1581• 23 декабря 2018
Ответ дляМолчунья
Ребенку важно научиться понимать чувства и желания других, а если мама даже в мелочах все время наступает себе на горло и по сути лицемерит, то как ребенок сможет разобраться в происходящем? Как научится правдивости и искренности? Идти на встеречу и каждый день по 2 часа делать то чего ты не хочешь , и что по сути является медвежьей услугой - очень большая разница. Не согласны?
КАПСЛОЧНИЦА• 23 декабря 2018
ем ребенок младше, тем больше времени с ним нужно играть, постепенно обучая его играть самому. С малышами до 3х лет я играла целыми днями, отвлекаясь только на готовку, и то - организовывала им игру на кухне, рядом со мной, пока я готовлю. Примерно с 3х лет они начали мне помогать готовить по мере сил. Уборку я делала во время их сна.
Постепенно ребенок начинал играть сам все больше и больше времени, начинали со мной и дальше играли сами. Лет с 5-ти уже дети отлично играют сами, сами придумывают игру, делясь со мной только результатами. Сейчас младшей дочке 7 лет, она полностью сама играет, только приглашает оценить ее рисунок, или поделку, или построенную крепость, или красиво одетую\причесанную куклу. И к слову, уроки она тоже полностью делает сама, хотя в сентябре мы начинали их делать вместе.