Асталависта бэйби• 23 декабря 2018
По слідам топової теми ´Сколько можно жрать´.Моя історія.
Мені 32.Є син 6р.Живемо в селі.Я живу в чоловіка в квартирі 10 років і відчуваю себе квартирантом(власником квартири є його батько,тобто чоловік по факту там ніякого права не має, я тим більше,хотя в ремонт вклалася нормально,не хотіла 10років жити в сараї).
Моя мама надумала мені купити квартиру.Але щоб і я відкладала з зарплати і теж збирала гроші на квартиру,не транжирила їх.Зарплата в мене 8 тис.як для села.
Чоловік запропонував ще раніше 50/50 скидатися на продукти і на ком.послуги.Так ми і жили.
І тут я розумію,що я не можу відкласти ні копійки (по просьбі моєї мами на квартиру),тому що реально дуже багато грошей іде на продукти.Скажу як автор топової теми-те,що мій чоловік їсть 2 дня,я можу їсти тиждень.
Стушила м´ясо з гарніром ціла каструля.Я тарілочку,на другий день ввечері пуста каструля і т.п.
Короче я плюнула і сказала по доброму давай роздільний бюджет.Готував чоловік собі сам.Тільки на потреби,продукти синові 50 на 50.Знаю,що це не правильно,але за 3 роки я зібрала 4 тис.дол.
Доклала до суми мами І купили 3-х кім.кв.,як для нашого села це просто шикарна трьошка 70кв.Оформили на маму,я єдина дочка.Завдяки таким крайнім мірам і отримала такий результат.
Найближчим часом заселяємся,і хочу все таки зробити спільний бюджет хоча би на харчування,продукти по одній тільки причині,щоб синові подати правильну модель сім´ї.
Типу 60/40.
В чоловіка зарплата 9 тис.
Що ви скажете по цьому питанню?
Якими словами йому донести,щоб без образ?
Р.S.Якщо зрівняти той час,коли жила як в приймаках 10 років ´на птічіх правах´ і зараз,коли я не залежу від свекрухи,свекра і свого чоловіка-різниця очевидна,чоловік реально почав більше цінувати і достойніше себе вести по відношенню до мене.
Типу 60/40.
В чоловіка зарплата 9 тис.
Що ви скажете по цьому питанню?
Лорка-хлорка• 23 декабря 2018
Люди, вы реально так живёте??? Или это стёб? Какая может быть семья при такой делёжке- твоё, моё. Я работаю, но за зп муж меня не спрашивает, захотела принесла и положила к общим деньгам, захотела-потратила. Нужно что то собрать, договорились и откладываем. А здесь так-сожители.
Кусочек Сыра• 23 декабря 2018
Ответ длядамаБезСобачки
А я бы на месте мужа рвала когти от такой ’жены’
мужчине утроится проще.одиноких женщин много.
Анонимчик• 23 декабря 2018
Ответ дляя Кукарача
Оплата комуналки и продукты на муже, ваша зарплата на ваши хотелки, одежки, красоту. Вот нормальная модель семьи, прививайте сыну.
+++
я так сыну и рассказываю, хоть и мать-одиночка))
МеняАЖтрусит• 23 декабря 2018
Ответ дляМуууумие
Ну чого це зарахунок сімї.Вона ж в чоловіка нічого не брала, на дитину давала.Просто розділили.А що їй залишалось як чоловік їсть за 3-х.Я б так само зробила.
Ви молодець автор, з такої зарплати за 3 роки 4тис це круто.Не міняйте нічого, як є так є.
І в мене така ж лажа: чоловік купує продукти, але він практично сам їх і їсть. На мені витрати на кафе, піццу і т.д. Виходить в місяць так само, що він витрачає на продукти.
Разачаровусь_очень_быстро• 23 декабря 2018
Ответ дляЯсноВидящая
вы серьезно, потому что мужчина ест больше его выкинуть из своей жизни(((
Не потому что мужчина ест больше, а потому что мужчина не мужчина, не понимаю я такого как это раздельный бюджет. А спите вы с ним это благотворительность или как, он Вам за это платить? А уборка стирка это не в счёт? Самый больной из этого всего момент то что сейчас большинство молодых так живут и считают это нормой.
Тульский пряник• 23 декабря 2018
Ответ для100pudov
Вы не дура,вы хитро...опая.Муж,надеюсь ,понимает.
С таким мужем по другому нельзя
Катастрофа• 23 декабря 2018
Ответ дляОтполированный Артем
Чому ви думаете,що я дура?
Зі сторони скажіть в 2 словах
Ну какой раздельный бюджет в нормальной семье? Бред . По теме- если муж будет жить в вашец квартире, пусть полностью оплачивает продукты и коммуналку
Аноним_1539• 23 декабря 2018
Підганяти якусь модель сім´ї, щоб замилити очі сину, вже пізно і безглуздо. У вас така сім´я, як є.
Кусочек Сыра• 23 декабря 2018
Ответ дляОтполированный Артем
Якщо закрити очі на бюджет,в нас дуже хороші відносини як для 10років шлюбу.І я точно скажу,чим меньше ти перед чоловіком прогинаєшся,тим більше він тебе цінить.Інколи треба іти на компроміс,щоб не рубати з плеча
да,я теперь поняла :вы такая царь-баба))
муж сам себе готовит и даёт деньги на ребенка...
это называется ’дуже хороші відносини’.
поняла.теперь буду знать...
это называется ’дуже хороші відносини’.
поняла.теперь буду знать...
Кому там слова не давали• 23 декабря 2018
Ответ дляОтполированный Артем
Ну кинути то легше всього.
Я питаюсь поради, якими словами йому донести,щоб знову зробити спільний бюджет,в який він буде вкладувати,наприклад, 60%,а я 40%.
Тобто він більше)))
Та прямо і казати. Він - чоловік, нехай компенсує витрати часу на домашні обов’язки і те, що живе не на своій тер-і.
Вам немає, що втрачати, нехай будуть ваші правила, тим більш, що вони нікого не принижують і дискомфорту не завдають.
Ответ дляПошаманю
да так и скажите, ’давай любимый ты больше чуть больше денег со своей стороны докладывать, а то на многое нам уже не хватает’. П.С. никогда не понимала этого сбрасывания деньгами и не пойму никогда. П.П.С. зарабатываю в 10 раз больше мужа, но он об этом не знает. Просто отдает свою зарплату (себе оставляет мелочь) и не спрашивает куда, зачем и на что я трачу деньги. И также уже 12 лет. П.П.П.С. автор - вы молодец, что купили квартиру! Свое жилье - это не свекрухино!
Наверное, он вам не минималку отдает.
Или реально комфортно, если мужик ’отдает’ намного меньше, чем половина семейного бюджета в месяц?
Асталависта бэйби
• 23 декабря 2018
Дівчата,всі хто пише,що це не сім´я,я скажу.
Яку ви маєте гарантію,що коли вашому чоловікові буде 45-50років,сивина в бороду біс в ребро,а ви дамою,яка вже давно на фоні 25-літніх втратила свій спрос,вас кинуть і не проміняють на молодуху,яка йому вскружить голову.З чим ви тоді останетесь?Це ми тільки думаємо про сім´ю.А чоловіки думають другим місцем.Сьогодні у вас добре,а чи не потерпить крах ваша сім´я через 15років?Сучасна жінка має максимально себе перестрахувати. Коли сім´я розпадається,то в більшості випадків і рідні діти в тягость.Ще й облапошить тебе до нитки.Є така поговорка,хочеш побачити істинне лице свого чоловіка розведися з ним.
Чучело сосны• 23 декабря 2018
Ответ дляОтполированный Артем
Ну кинути то легше всього.
Тобто він більше)))
А чего не 50 на 50?
Асталависта бэйби
• 23 декабря 2018
Ответ дляЗамыленная
У вас зарпл.8 а у мужа 9.так?)
Вы отложили 4 тыс за 3 года,т.е. по сути от вашей зарплаты в месяц оставалось 5.500.
И скидывались одинаково?))) Получается и у мужа должна быть заначка. И кушаете вы не много. А то что вы сейчас оба независимы не от кого это всем плюс, т.к. и вам и ему есть где жить- каждый может качать права. Вы по взрослому отнеситесь к ситуации. Спекулировать своей независимостью вы не можете- если муж свалит он будет жить в своей квартире и за свою зарплату. Вы в такой же ситуации только квартплата у вас больше+ ребенок+ у вас зарплата меньше. Кто выиграет? Только не пишите, что муж будет ребенка содержать. Плавали и много читали тут...
Пишу як є,реально дуже велика сума іде йому на продукти харчування,з нашими то цінами
Асталависта бэйби
• 23 декабря 2018
Ответ дляЧучело сосны
А чего не 50 на 50?
Відповідь в описі теми
Асталависта бэйби
• 23 декабря 2018
І ще один нюанс.Думаю це в Києві і в обласних центрах в мужчин зарплати дозволяють забезпечувати сім´ю від а до я.
В невеликих населених пунктах такого не може бути,так як в основному зарплати у чоловіків низькі.Тому я розумію,що я також маю забезпечувати сім´ю разом з чоловіком,але тут питання в другому,щоб він приймав в цьому участь більше ні ж я,коли общий бюджет,це те що я описала в своїй темі.
Деякі дами пишуть мій чоловік і купляє продукти і платить ком.послуги і ліки,відпочинок на морі.Ви розумієте,що на зарплату чоловіка 9 тис.далеко ти заїдеш?Ще раз нагадую,що ми живемо в селі.Тут такого не буває
спальное место• 23 декабря 2018
Ответ длядамаБезСобачки
Потому что развернет ее в дверях, даст хорошо коленом под зад. А автор даже с квартирой без него - нуль без палочки, не в состоянии себя и ребенка прокормить. И квартиру купила только благодаря матери
эко вас цепануло, видать много подсрачников получили, а автор молодец, как сама себя обеспечивала так и будет дальше, ну можно на ребенка алименты взыскать, хоть какая-то польза от ,мужика,
oksanakirill• 23 декабря 2018
Ответ дляОтполированный Артем
Ну кинути то легше всього.
Тобто він більше)))
Скажите четко то, что хотите. Ставьте перед фактом: или мы въезжаем вместе в новую квартиру и у нас общий бюджет, а значит, ты приносишь зарплату и кладешь ее в общий кошелек всю, не ныкая, или вы расстаетесь, потому что вы на него много тратите времени, здоровья, заботитесь о нем, готовите, учитывая его аппетит, а в ответ не получаете ощущения, что вы живете с мужчиной. Так и говорите, чувство, что у меня два ребенка. Мужчина должен деньги приносить в семью, а не лично на себя и немного на ребенка. В таком случае, развод и алименты, а у вас куча свободного времени, меньше готовки, любовник для того, чтобы вас кружить и баловать.
Рожайтретьего• 23 декабря 2018
Автор, я Вас поздравляю с собственным жильем, в котором Вы будете хозяйкой. Смогли деньги не на унитаз спустить, а скопить на жилье. А мужу прямым текстом все скажите, как было и как бы Вы хотели в дальнейшем, и почему раньше Вы поступали именно так.
Муууумие• 23 декабря 2018
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Ну чому, у кожного своя норма.
У нас 50/50.
Але у мене залишок після обовязкових платежів більший ніж у чоловіка і мені вистачає на всі хотілки, ще й відкладаю.
А хатню роботу взагалі не роблю.
Тільки їсти готую і то з чоловіком почерзі.
А спимо як ви виразились, по спільному бажанню.
У нас 50/50.
А хатню роботу взагалі не роблю.
Чавонадо• 24 декабря 2018
Ответ дляКарусель-весель
Садись 5. Писала выше, бывает по разному. А развестись любая дура может и за томимы кошельком мужа тоже любая дура может быть супер женой и женщиной
Любить надо и уважать себя!мужчина на то и мужчина!!!про дуру и толстый кошелек...так я лично не прячусь,я сама работаю дома с 2 детьми!я считаю мужчина это добытчик и он вносит большую лепту в семью!а это жлобы какие-то!