Людмила МФ• 13 января 2019

Як пробачити забути і жити далі після зради чоловіка

mervedi• 13 января 2019
что с недвижимостью ?
mega_amina1985• 13 января 2019
Подать на развод, разъехаться и жить новой жизнью
Кохонэ• 13 января 2019
Нельзя такое прощать. Предал один раз, предаст ещё, значит совесть позволяет.
pavalex• 13 января 2019
Жить с ним? Или без него?
Демка• 13 января 2019
Всё зависит от того, сколько вам лет и какие шансы на самостоятельную и независимую жизнь.
Kvitka lili• 13 января 2019
Головне не робіть поспішних висновків, тримайтеся ,потрібен час, але зовсім воно не забудется.
котик88• 13 января 2019
Чтоб задать этот вопрос , вы прям сегодня для этого зарегистровались здесь?
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляmervedi
что с недвижимостью ?
Вистачає Перед тим як я взнала про зраду за два тижні придбав магазина доволі великого і оформив на брата А наразі хоче обміняти машину яка на мені Я відмовляюсь а він наголошує на тому що її потрібно ремонтувати і ходову робити А як я сказала що в тій машині що на обмін апріорі від природи ходова слабенька від так сказать поулибался і сказав звідки я знаю Чувак просто звик що я завжди дурою прикидувалась
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляПодмигашка
Важко 15 років життя Пройшли все горе і біду Купляла четвертину хліба і йому віддавала Є дитина Сама з розведеної сімї і знаю як це важко Не знаю як правильно вчинити
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляКохонэ
Знаю що так можливо
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляpavalex
Жить с ним? Или без него?
Ось ця дилема мене і бентежить
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляДемка
36 років Як кажуть не страшна і не горбата 176 зріст 55 вага
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ длякотик88
Та не сьогодні З чого Ви це взяли?
Slava140709• 13 января 2019
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Та не сьогодні З чого Ви це взяли?
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/1642498 тут пише коли була реєстрація
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляKvitka lili
Дякую тримаюся але на душі тошно Тим паче знаю хто вона і вона знає мене Повірте не хвалю себе але це небо і земля порівняно зі мною В нас різниця пів року а вона виглядає як потаскана поморщана шлюха як кажуть метр з кепкою на підборах
Демка• 13 января 2019
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Мужчина начинает изменять тогда, когда уверен, что никуда не денетесь.
ALENAelka• 13 января 2019
Забывать - не обязательно. Простить - не принять, трудно, но можно. Нужно ли Вам это принять - вот это только Вам известно. Позвольте себе поступить так как хочется.
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляSlava140709
Щось неправильно написано Зареєстрована давно Але гадаю що це не дуже і важливо
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляДемка
Ну я скажу так Йому є що втрачати в фінансовому плані а він цього не хоче
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляПуГоФФка
Дуже важко визначитись так як є дитина Не хочеться її позбавляти батька Я жила з татом але мені не вистачало мами
Викошка• 13 января 2019
Для меня было важно еще и то, не являюсь ли я просто удобной женщиной. Может со мной просто удобно. Я однозначно не хочу быть таковой. Важно, чтоб деньги не ныкал. Этого точно терпеть не стану.
Викошка• 13 января 2019
Автор, Вы правы, без папы плохо, но в семье где нет согласия не особо лучше.
an na• 13 января 2019
А как узнали про зраду?
ElenaMari• 13 января 2019
автор. не отказывайтесь от машины. он на вас ничего не переписывает .у него в голове свои планы.
Ansula• 13 января 2019
Не понятно из текста- муж вообще просит прощения, раскаивается?
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляВикошка
Цілком згідна з Вами але дитина плаче і говорить що мама і тато я вас люблю обох і хочу з вами бути разом Ось ці слова мене і стримують
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляan na
А как узнали про зраду?
Га протязі довгого періоду часу відчувала а потім всі факти випадково випливли назовні Багато хто про це знав як потім мені казали але знаючи як я цю людину любила пілкувалася про нього і знаючи яка я людина иені просто не хотіли робити боляче тому і мовчали В багатьох він впав в очах А коли все вийшло назовні ніхто не став мовчати і я взнала вражаючі факти
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляElenaMari
Так знаючи цю людтну плани будуть які вигідні лише йому а у мене є дитина про яку я в першу чергу думаю
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляAnsula
Ця людина дуже складна водночас вона зрозуміла що накоїла а через 5 хвилин вона глворить зовсім інше
автор Людмила МФ • 13 января 2019
Ответ дляElenaMari
При поділі нерухомості половина належаьиме мені що його не влаштовує Скажу відверто як є від цієї людини я особисто нічого не хочу Але повторюсь що є дитина спільна і я навчана в житті нажаль і тому не хочу щоб тій профурсетці з її байстрюками залишилось те що набувалось довгими роками а моя дитина лишилась ні з чим