Slava140709• 13 января 2019
Автор та ще наживете майна в грошей ,а цього негідника зрадника лишайте і розводьтеся.Бо це не буде життя, а пекло для вас,тим паче що він з вас сміється і злорадствує і вчинив таке-то ви для нього ніхто і нічого не значите.Це нп ваша людина ,а своє щастя ви обовязково знайдете.Терпіння вам і мудрого рішенпя,і любіть себе і поважайте ,ви ж одне життя живете ,а дочка виросте з вашою любовю і матиме свою сім´ю
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
При поділі нерухомості половина належаьиме мені що його не влаштовує Скажу відверто як є від цієї людини я особисто нічого не хочу Але повторюсь що є дитина спільна і я навчана в житті нажаль і тому не хочу щоб тій профурсетці з її байстрюками залишилось те що набувалось довгими роками а моя дитина лишилась ні з чим
Бегите к юристу! Остальное - фигня. Нет у Вас семьи, давно причём. Думайте только о себе и ребёнке, чтоб по максимуму забрать своё. Магазин Вы уже профукали. Где хранятся деньги - забирайте, или к юристу чтоб наложил запрет на депозиты, счета и тп.
Ээксперт-початківець• 13 января 2019
Знайти причину в собі чому вас ображає той факт що ви не маєте ексклюзиву на його сексуальне задоволення, подолати цю причину в насолоджуватися життям.