всім привіт.мусіла тут зареєструватись, анонімно , розповім свою історію і дуже потребую вашої поради, чужих людей зі сторони як то кажуть.
мені 23роки, заміжня -є донька
І я маю постійні проблеми з ним.чоловік іноземець познайомились за кордоном
через декілька місяців дізналась про вагітність..не хотів дитину, потім сам забрав з аборту .полбіцявши будемо жити щасливо і все буде добре
Після цього він мене багато разів бив , потім шкодував що бив ..я нікуди (в поліцію) звичайно що не зверталась . Любила дуже.
Тоді я мусіла повернутись додому , бо сама з дитиною ради не дала б ніяк аж .фінансово мене підтримував , але морально ні.лежала в лікарні, перед пологами він навіть не подзвонив , потім знову помирились
Не приїхав на пологи - бо відповідь була такою що треба було допомагати брату з бізнесом. Мене в одному місці мав.в нас постійні сварки.його постійна байдужість.обіцяв весілля-так і не зробив бо фінансово можливості немає.просто розписались недавно..
дитину любить, дитині усе дає.але між нами стосунки ніякі .ми говоримо 4-5 днів- тоді можемо 1,5-2 тижні взагалі не говорити
І так тягнеться весь час
Найгірше те , що коли мені треба його моральна підтримка - він мені ніколи не дає її.коли йому треба- я завжди тут для нього є. постійно обзиваємось,постійно проблеми між нами.
гроші на операцію треба-відмова мені
Одягу майже біля нього я не маю. Зоби з одягу щось купив , дав на це гроші то треба місяцями скандалити..я не працюю, бо з дитиною вдома
Пробувала і говорити і щось змінювати - нічогл не змінюється
А розлучення боюсь - бо переживаю що скажуть люди
((
І для нього його родина завжди важлива
Він завжди описував як аристократів їх, а коли я побачила їх , в шоці була від їх вигляду. Як бомжі вибачте чесне слово..
його брат мене і посилав вагітну а коли я передала в відповідь брату його те саме то він на мене ще злився
Він ніколи мене не розуміє, не підтримує
Багато бреше і приховує
Я змучилась від всього
Як бути далі , що порадите??чи варто розлучатися чи терпіти?..
мені 23роки, заміжня -є донька
І так тягнеться весь час
гроші на операцію треба-відмова мені
((
І для нього його родина завжди важлива
Багато бреше і приховує
Я змучилась від всього
ключ из желтого металла• 16 января 2019
Прочитала и волосы на голове зашевелились...
Даже не от того, какие мужики бывают козлы, а от такого попустительства женщин.
Больше всего убила фраза про ’що люди скажуть’.
Капец... Вот о чем человек думает, при том что муж афганец ее бьет, унижает, не в фиг не ставит.
Да, автор, люди вас осудят очень сильно, да, живите и терпите. Глядишь, так и покалечит ненароком. Или убьет. Вот тогда люди точно скажут, что вы совсем... ммм... глупая. И будут правы.
vladlina555• 16 января 2019
у мене була подібна історія, але дитину хотів,після народження бив,ходила із синцями,гуляв,сутками дома не було,хоть і різниця в 10 років між нами,все казав, що я нікому не потрібна,хоть маю роботу і житло,всі були проти нашого шлюбу,але це був мій вибір,я завагітніла знову,зараз старшій 10,меншій 5,нічого не змінилося,тільки мені 30 і втрачего 12 років нормального життя,пішли зради з його боку,а я все не можу наважитися на розвод,але жалкую,що не зробила це після першої дитини.
OlgaZbignev• 16 января 2019
Ответ дляvladlina555
П*здец. Как?
Ответ дляvladlina555

Не вірю, що таке буває......
Ответ дляvladlina555
умоляю, скажите , что Вы тролль!
ключ из желтого металла• 16 января 2019
Ответ дляАноним_1494
Я поки що в Україні, дитина там ще не була
Я коли була на 5 місяці додому приїхала
Ні, нелегально була .
Я коли була на 5 місяці додому приїхала
Ні, нелегально була .
Так вы уже почти три года без него живете? Что изменится для вас после развода? Кроме того, что вы станете свободной женщиной?
В шоке от того, что он вас бил беременную и вы за него замуж еще вышли после этого. Вы думали, что после свадьбы он изменится?
Ответ дляАноним_1494
Я не знаю як бути чесне слово
Дуже мені боляче від всього
І не знаю як бути.
Дуже мені боляче від всього
І не знаю як бути.
После фразы :’ Після цього він мене багато разів бив , потім шкодував що бив ..я нікуди (в поліцію) звичайно що не зверталась ’,
читать дальше смысла не имеет. И советов давать тоже. Терпите дальше.
Natali8377• 16 января 2019
Ответ дляvladlina555
а що вас стримує від розлучення? Майте на увазі, часто жінки в таких сім´ях помирать. Б´є, поки не вб´є.
Ну і діти все бачать і відчувають, вам їх не шкода?
Peppergrin• 16 января 2019
Ответ дляключ из желтого металла
Боится что 10 000 перестанет слать
’Что скажут люди?’
Автор Вы шутите? Какая разница кто что скажет, если Вам плохо не им. Бегите теряя тапки от такого мудака, Вы еще молоды и можете благополучно устроить свою жизнь. Не ждите что Ваш муж изменится в лучшую сторону, этого не будет. Подавайте на развод и на алименты.
OlgaZbignev• 16 января 2019
Ответ дляcoloritka
Екстрім можна пошукати десь в ін місці))
Меня мама ругает до сих пор, когда я по лесу на велике гоняю. Покажу ей эту тему. Вот она - тяга к риску.
vladlina555• 16 января 2019
Ответ дляNatali8377
шкода звичайно,сварки майже кожен день,матюкає. виплила інформація,що зраджував,а тримає,так як 12 років разом і звикла до нього,боюсь,що пропаде,зіпьється і не уявляю когось іншого поряд з ним,хоть сама маю стабільну роботу,боюсь залишитися вже одна з двома дітьми.
Natali8377• 16 января 2019
Ответ дляvladlina555
а до чого можна звикнути? До матів і побоїв? Чому ви себе так не любите...
Peppergrin• 16 января 2019
Ответ дляАноним_1494
Дуже смішно
Ви чудово знаєте в Україні ці гроші не великі . Враховуючи комуналку і решту
не смишно как раз
Но на ребёнка и 10000 тыс неплохо для многих
Так именно это и есть причина?
Боитесь только деньги потерять?
Ну что вам сказать
Его тут нет он вас не колотит-получайте себе
Только сюда не зовите и туда к нему ума имейте не податься
Так именно это и есть причина?
Боитесь только деньги потерять?
Ну что вам сказать
vladlina555• 16 января 2019
Ответ дляNatali8377
не знаю,всі подруги таке питають,не впевнена в собі,він заганьбив мене,принижуючи постійно,хотя чоловіки звертають увагу,я дуже добра,багато друзів,реально з двома вже дітьми знайти нормальну людину?
Ответ дляvladlina555
А ви не думаєте про те, як живуть ваші доньки і яку модель сім´ї вони бачать весь час? Вони виростуть і будуть думати, що таке поводження- норма.
vladlina555• 16 января 2019
Ответ дляNatali8377
я завтра заведу свою тему і розповім все,дякую,а автору скажу,не повторюйте моїх помилок,ви молода і все в ваших руках!
Natali8377• 16 января 2019
Ответ дляvladlina555
а ви без штанів ніяк?? ви з одним розібратися не можете, а вже про іншого думаєте?
У вашому випадку я твердо переконана, що ви так все життя проживете.
Ви правильно сказали - ви зробили свій вибір.
Natali8377• 16 января 2019
Ответ дляvladlina555
тема нічого не допоможе. Ви самі (та і ми всі) прекрасно знаємо, що треба робити, і як правильно, а як ні.
KseniaKsenya• 16 января 2019
Ответ дляvladlina555
В вашем случае нереально. Теперь будете всю жизнь терпеть, лишь бы штаны в доме?
roundelay 17• 16 января 2019
Ответ дляАноним_1494
Я коли була на 5 місяці додому приїхала
Ні, нелегально була .
Я коли була на 5 місяці додому приїхала
Ні, нелегально була .
Хорошо,что ребенок родился в Украине! Муж не сможет его у вас отобрать. Но Вам все-равно надо проконсультироваться с юристом о разводе, алиментах на ребенка, о режиме общения ребенка с отцом ( если муж записан отцом). Еще лучше,нанять адвоката,чтобы везде вместо Вас ходил по заседаниям суда и др . Вам лично лучше с ним поменьше общаться. А осуждения людей не надо бояться. Его просто не будет. Мама поможет с ребенком,Вы подучитесь. Главное ваше и ребенка спокойствие и безопасность.
Апель-синка• 16 января 2019
Ответ дляАноним_1494
Я не знаю як бути чесне слово
Дуже мені боляче від всього
І не знаю як бути.
Дуже мені боляче від всього
І не знаю як бути.
Поздравляю! Вас использовали как инкубатор.
Самое лучшее, что может дать отец своим детям - любить их мать. (с)
У меня бы на Вашем месте даже вопрос не стоял бы - развод и алименты,и на Вас в том числе, как на неработающую...
И забудьте раз и навсегда этот бред про ’переживаю що скажуть люди’.
Живите для себя и своих детей.