21 января 2019

Як обійти "тему" зі щепленнями і віддати дитину у дитсадок?

Дівчата, всім привіт, відразу скажу, що тема як то кажуть "не для срачу", а хочу просто почути реальний чужий досвід мам, які принципово, з особистих переконань, не щеплюють своїх дітей, та у кого діти таки ходять до дитячих садочків.
Розкажіть будь ласка, яким чином Ви вирішували це питання? Реально дитину без щеплень віддати до садочку? Де взяти, купити тощо, довідку? з ким вирішувати це питання?
У мене син не щеплений (ЖОДНОГО щеплення від народження) і не збираємось ні зараз, ні в майбутньому.
Скоро виходити з декрету, син у електронній черзі до садочку на "прохідному" місці, тобто взяти по ідеї повинні. Абсолютно здорова дитина.
Як мені бути з картою щеплень? Наша дільнича педіатр ніколи не настоювала на цих щепленнях, реагувала абсолютно нормально на наші відмови. Порадьте будь ласка, вирішувати питання з нею? (вона у нас дуже хороша, стосунки за роки склались нормальні), чи десь у профільного лікаря "купувати" медвідвід"?
Одне слово цікавить все, що пов´язане з цим питанням,- як віддати дитину у садок, не зробивши при цьому щеплень, - порадьте як вирішити ситуацію?
P.S. пропоную обговорення щодо необхідності щеплень, роз´яснення мені як вони необхідні , та яка я безвідповідальна мама, у цій темі опустити.
наперед дякую всім за поради по суті.
Проработник 21 января 2019
Автор, відповідаю на питання у темі: купити довідку. Це з найменшими нервами.
Соседушка 21 января 2019
сидіти вдома.
Проработник 21 января 2019
Довідку про щеплення. Ми саме так і зробили. Ходимо вже в школу.
Аноним_1515 21 января 2019
Постарайте подружиться и поговорить за пределами кабинета с мед сестрой, либо врачом, как выйдет. Понятно не за спасибо. Пусть запишут что сделано.
автор Тролю как могу 21 января 2019
Ответ дляАноним_1515
Постарайте подружиться и поговорить за пределами кабинета с мед сестрой, либо врачом, как выйдет. Понятно не за спасибо. Пусть запишут что сделано.
’дружимо’ з медсестрою і з лікарем - вирішувати безпосередньо через них?
Скільки +- вартує це питання? Може підкажите? Навіть приблизно не знаю розбігу цін.
автор Тролю как могу 21 января 2019
Ответ дляПроработник
Довідку про щеплення. Ми саме так і зробили. Ходимо вже в школу.
з дільничим лікарем і медсестрою говорити?
Дніпрянка 21 января 2019
Пишете відмову від щеплень. Дільничний педіатр відправляє на ВКК. ВКК виносить рішення і вам дають довідку в дитсадок і порожню карту щеплень.
автор Тролю как могу 21 января 2019
Ответ дляПроработник
Автор, відповідаю на питання у темі: купити довідку. Це з найменшими нервами.
+- не скажите скільки пропонувати, щоб нікому не було образливо? Бо навіть не уявляю скільки пропонувати, щоб не образити? Лікар і медсестра у нас дуже порядні, навіть не уявляю, щоб вони конкретну суму назвали
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 21 января 2019
Если у вас нормальная педиатр,то вам бояться нечего.У моей дочки тоже ни одной,шугали, шугали и поняли,что я не сдамся.В сентябре пошли в школу всё спокойно.Вы не нарушаете конституцию,а вот они,да.Изучите конституцию,на ютубе масса практических видео и смело в бой.Им по шапке от начальства влетает,вот они зло на людях и срывают.
Зашла на 5минут 21 января 2019
Дізнайтесь як у вашому садочку до цього відносяться. В нас - писала заяву у завідуючої, що мені все роз´яснено і в разі чого ... беру відповідальність на себе.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 21 января 2019
Ответ дляСоседушка
сидіти вдома.
Тут не об этом.
Флюорография гуся 21 января 2019
Ответ дляТролю как могу
+- не скажите скільки пропонувати, щоб нікому не було образливо? Бо навіть не уявляю скільки пропонувати, щоб не образити? Лікар і медсестра у нас дуже порядні, навіть не уявляю, щоб вони конкретну суму назвали
Хаха, такие порядни, что сумму не называют, но липовые справки делают.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 21 января 2019
Ответ дляДніпрянка
Пишете відмову від щеплень. Дільничний педіатр відправляє на ВКК. ВКК виносить рішення і вам дають довідку в дитсадок і порожню карту щеплень.
+1.
автор Тролю как могу 21 января 2019
Ответ дляДніпрянка
Пишете відмову від щеплень. Дільничний педіатр відправляє на ВКК. ВКК виносить рішення і вам дають довідку в дитсадок і порожню карту щеплень.
Відмови всі є.
Так, але комісія, наскільки я знаю, пише зараз всім хто без щеплень, що може відвідувати дисадок у період епідеміологічного благополуччя, а зараз же вічна епідемія кору...
Слухи-руки не распускаю 21 января 2019
И кто -то будет говорить о коррупции? Да никогда мы ее не преодолеем, если с рождения покупаем справку и так цинично это обсуждаем, и не важно на каком языке.
Если по сути-Вы должны получить результаты лкк. И еще, для информации-сына соседки с ее купленой справкой отстранили от занятий в школе.Уже вторую зиму.
Мэри Попкинс 21 января 2019
В нынешней ситуации даже не знаю,шансов мало
СКИБИДЫШь 21 января 2019
Якщо ваш педіатр дасть довідку що ’дитина може відвідувати садок’ то цього достатньо. Сама форма щеплень в садок не потрібна. У нас педіатр не хоче видавати без щеплень , каже що тільки через мед комісію . Я теж щеплення дитині не робила, тому в нашому випадку єдине що можна зробити це як в І коментарі - купити довідку.
МисисПропер 21 января 2019
Автор стоп! Не нужно делать фиктивных справок о прививках. Не дай Бог что, у вас ребенок по документам привит, соответственно и лечение будет отличаться от лечения для непривитого.
Если дружите с врачом, поговорите, как вам получить заключение комиссии ВКК о том, что ребенок здоров и может посещать сад.
Мой ребенок так же непривит. Но делать поддельные справки точно не буду.
Заключение комиссии ВКК брала уже дважды, первый раз для сада, второй для школы.
СернаМоисеевна 21 января 2019
Оформляйте медотвод. Чтоб потом не было: ой у нас в группе/школе привитый ребенок заболел. Имеете убеждения - отстаивайте их.
Первая леди колхоза 21 января 2019
Ответ дляТролю как могу
Відмови всі є.
Так, але комісія, наскільки я знаю, пише зараз всім хто без щеплень, що може відвідувати дисадок у період епідеміологічного благополуччя, а зараз же вічна епідемія кору...
Автор, не підкажу по вашому питанню, але зараз реально епідемія кору. Дуже - дуже - дуже багато хворих
автор Тролю как могу 21 января 2019
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
И кто -то будет говорить о коррупции? Да никогда мы ее не преодолеем, если с рождения покупаем справку и так цинично это обсуждаем, и не важно на каком языке.
Если по сути-Вы должны получить результаты лкк. И еще, для информации-сына соседки с ее купленой справкой отстранили от занятий в школе.Уже вторую зиму.
як не намагайтесь підняти сварку на ’мовному’ питанні, у Вас це не вийде.
А калічити дитину щепленнями навіть не збираюсь, краще куплю мільйон довідок. Називайте це корупцією скільки завгодно
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 21 января 2019
Ответ дляТролю как могу
Відмови всі є.
Так, але комісія, наскільки я знаю, пише зараз всім хто без щеплень, що може відвідувати дисадок у період епідеміологічного благополуччя, а зараз же вічна епідемія кору...
Та пусть не выдумывают,в Украине нет эпидемии.
МисисПропер 21 января 2019
Ответ дляТролю как могу
Відмови всі є.
Так, але комісія, наскільки я знаю, пише зараз всім хто без щеплень, що може відвідувати дисадок у період епідеміологічного благополуччя, а зараз же вічна епідемія кору...
Эпидемии нет. Ее никто официально не объявлял. Эти страшилки в СМИ и на форумах не больше чем трёп. Официально никаких эпидемий, соответственно никаких препятствий для посещения сада и школы
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 21 января 2019
Даже если у Вас есть ’висновок ВКК’ заведующая имеет полное право Вас не взять по закону. Поэтому тут либо ВКК и договариваться с заведующей либо покупать эту справку и ставить своего ребенка в группу риска заболевания очень серьезными болезнями. Ну это уже Ваша, автор, ответственность. Но опять же будьте готовы, что Вас будут отстранять от занятий во время пиков заболеваний.
СернаМоисеевна 21 января 2019
Ответ дляТролю как могу
Відмови всі є.
Так, але комісія, наскільки я знаю, пише зараз всім хто без щеплень, що може відвідувати дисадок у період епідеміологічного благополуччя, а зараз же вічна епідемія кору...
Официально никакой эпидемии не объявлено.
Magic_Apple 21 января 2019
Удалено администрацией...
Мотылек 21 января 2019
Удалено администрацией...
Аноним_1515 21 января 2019
Ответ дляТролю как могу
’дружимо’ з медсестрою і з лікарем - вирішувати безпосередньо через них?
Скільки +- вартує це питання? Може підкажите? Навіть приблизно не знаю розбігу цін.
Удалено администрацией...
МисисПропер 21 января 2019
Ответ дляMagic_Apple
Удалено администрацией...
Ловите бан.
И молитесь на очень авторитетного Доктора.
Мэри Попкинс 21 января 2019
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Та пусть не выдумывают,в Украине нет эпидемии.
Не знаю на счет эпидемии,но даже у нас в маленьком городке в дон обл есть заболевшие,причем взрослые и очень тяжело,с реанимацией. Хотя последние несколько лет в районе вообще не было случаев кори (мама фельдшер говорит)