Тётушка Лошадь• 22 января 2019

Спадщина і субсидія

Спадщина від батьків: паї (багато гектарів), кусок квартири.
чи буде відмовлено у субсидії?
не покупка. а саме вступ в спадщину.
автор Тётушка Лошадь • 22 января 2019
Ответ дляАноним_Галя
По наследству украинскому -

Відповідно до п.174.8 ст.174 Податкового Кодексу України у разі спадкування будь-яких об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою, оціночна вартість таких об’єктів з метою оподаткування не визначається.

Згідно з пп. ’а’ пп. 174.2.1 п. 174.2 ст. 174 ПКУ за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковується вартість власності, що успадковується членами сім´ї спадкодавця першого ступеня споріднення, а за визначенням пп. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 ПКУ членами сім´ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені.

Отже, дохід у вигляді вартості успадкованої батьківського майна, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за нульовою ставкою та не підлягає оцінюванню, тому не може вважатися «придбаним майном, товарами або послугами, вартість яких перевищує 50 000 грн».

НашлаПерепискуМужа• 22 января 2019
Ответ дляМеня не звали
и сколько Вы заплатили?
Ничего не платила. Решение неправомерно. Вклады СССР налогом не облагаются. Они не размещены на счетах спадкоємців. НЕ стала платить и опровергать. В моей фамилии допустили 2 ошибки. Т.е. это уже не я.
Нашли в капусте• 22 января 2019
Ответ дляАноним_Галя
По наследству украинскому -

Мы тоже пай мужа оформляем, от отца остался. Пока субсидия есть, но пай еще не оформлен,ждем акт
Цыпка• 29 января 2019
Ответ дляПодмигашка
Будет отказано. Расскажу о своей ситуации. БМ подарил дочке полквартиры в сентябре. Пошла оформлять субсидию на эту же квартиру и отказали, так как это доход семьи более 50000 грн. за период в течение года. Абсурд, вот так. Сказали приходить, когда с дарственной пройдет год, то есть след. осенью.
та же ситуация может быть, пришло уведомление, но я буду вплодь до суда отстаивать
Цыпка• 29 января 2019
Ответ дляАноним_Галя
Дадут субсидию если не делали оценочную стоимость и это спадщина между родней первой линии родства.
согласна
Цыпка• 29 января 2019
Ответ дляАноним_Галя
По наследству украинскому -

Есть практика судових решений?