Эта_Шикарна)• 25 января 2019
Підкажіть!!! Як поступово віддалитися від людини, яка тобою не дорожить????
Стосунки зайшли в глухий кут. Майбутнього нема. Почуття є. Принаймі в мене. Спілкування є, але не задовільняє в повній мірі і не таке як би хотілося. Вже рік пробую злізти з цієї звички. Влітку був момент, думала вдалося розійтись остаточно. Але ж ні. Він повернув мене на своїх же ж умовах. Допоможіть! Хто був в такій ситуації і як з неї викарапкатись коли любиш, а тебе тримають про запас?