Сестрица Алёнушка• 31 января 2019
Сколько держит батарея на вашем гироборде?
Купили ребенку гироборд. Пишут, батарея Самсунг. При катании по квартире держит не более 1 часа. Как думаете, поддельная батарея или просто в квартире садится быстро, так как постоянно тормозит и трогается?
Сестрица Алёнушка
• 31 января 2019
Ответ дляЛя-ля-ля
по квартирі не катається, а вулиці до 2-х годин
На вулиці дитина катається кругами (по парку наприклад) чи теж постійно тормозить і стартує? У нас кімнати довжиною 5.5 м, син з одного кінця в інший їздить.
Ля-ля-ля• 31 января 2019
Ответ дляСестрица Алёнушка
звичайно їздить, навіщо постійно гальмувати і стартувати?
Сестрица Алёнушка
• 31 января 2019
Ответ дляЛя-ля-ля
Скоріш за все, сідає в нас так швидко гіроборд через ’стиль їзди’.
Оля_с_киркою• 31 января 2019
Очень долго, хватало на несколько дней! Покупали в цитрусе-у них качественные
Сестрица Алёнушка
• 31 января 2019
Ответ дляОля_с_киркою
Какая у вас батарея?
Ля-ля-ля• 31 января 2019
Ответ дляОля_с_киркою
при постійному катанні батерея тримає до 3-х годин.
але можна ці три години катання і на тиждень розтягнути звичайно
АсобеннАя• 31 января 2019
Самсунг двойная, хватает на пару дней. По квартире тоже катается, так же на пару дней.