Святатабожа• вчера в 11:19
Навіть блядям дарують квіти, а в мене не спитав як я себе почуваю навіть
Я хворію, він це знає. Зранку написав вчора, привітав зі святом, сьогодні теж написав, як скучив, він зараз далеко. Дивлюся… у всіх доставки, квіти, квіти, подарунки, кульки, квіти… А я просила, ще й хвора. Що я роблю не так в цьому житті?
Баба на горошині• вчера в 16:42
Ответ дляПросериарила молодость
У нас дома нет культа 14го.
Никто не напрягался выдумыванием подарков. А цветы я посадила, купила луковицы тюльпанов и мужу сказала- культивируй и подаришь. с 8 марта промах выйдет, уже вижу).
С работы вчера встретил, макаронами накормил, салатик порезал и винишко на стол поставил. мне приятно и без подарка. Не делаю проблемы в отсутствии цветов
А он не работает!? Или меньше вас ? Что встречает с работы?
Баба на горошині• вчера в 16:42
Ответ дляТріль підпільний
Вы осознаёте, что Вас никто ни о чем не спрашивал, а Вы уже три коммента оправдывайте своего мужа?
Советчицы смешные ахах
Баба на горошині• вчера в 16:43
Ответ дляКукарикуууууу
Кого дуже насмішила , не знаю )
Але якщо хтось думає що я виправдала чоловіка то помиляєтесь .квітів не подарував , але без подарунка не залишив )
До цього буквально тижні три тому їхав додому і привіз здоровецький букет троянд . Мені для цього рік чекати не потрібно 😉
Женщинам которым дарят цветы на день влюбленных. Не дарят в другие дни ?)
Тріль підпільний• вчера в 16:43
Ответ дляБаба на горошині
Советчицы смешные ахах
Та ничего смешного. Она цветов то хочет, но мужу не скажет. Но внутренний диалог нужно же где-то реализовать.
Баба на горошині• вчера в 16:44
Ответ дляСвятатабожа
Ні не всіх. Акцент був на певній категорії жінок і що навіть вони з квітами. А не те, що всі такі, кому дарують. Не потрібно перекручувати.
А они не хуже вас. А для мужчин даже лучше
Баба на горошині• вчера в 16:46
Ответ дляА я кумедна
Будете смеяться, но мужчины дарят женщинам цветы в любое время. Почему нужно искать сложности на свою голову именно в ’формальный’ день?
Тоже интересно
Баба на горошині• вчера в 16:47
Ответ дляВсе буде Україна
Если мужчина знает, что женщине приятно получить букет на 14 и женщина ему нужна, он подарит букет
Конечно
Баба на горошині• вчера в 16:48
Ответ дляСиреневенькая
Так это плата за работу) Тяжелая работа у блядей.
Ну хоть плата есть ) у давалок и этого нет )
Баба на горошині• вчера в 16:49
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Самое смешное, что автор тоже может быть для кого-то блядь. Например, потому что занимается добрачным сексом. Но об этом она как-то не подумала)
Ахах
Кукарикуууууу• вчера в 16:49
Ответ дляБаба на горошині
В більшості ні )
черная мамба• вчера в 17:00
Ответ дляПП-шница
Я паренек и поздравляю телок только 8 марта а вчера был день маркетолога
Ти не вітаєш, бо ’парєнєк’, коли доростеш до чоловіка і замість ’тьолок’ буде одна - бігом забудеш, що то ’день маркетолога’)
Святатабожа
• вчера в 17:00
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
И я тоже)
Я би відповіла, але сперечатися з такими гнилими людьми як ви не мій рівень. Обійду стороною.
Святатабожа
• вчера в 17:07
Значить так, жінки. Блядями я називаю тих, хто відкрито (або ні) спить з чужими чоловіками. А не всіх без вийнятку, кому дарують квіти. Хто перекручує слова, займається підміною понять, ви не праві! Це перше. Вся помийка, яка з вас льється це тільки про вашу натуру. Це друге. І нарешті, всім хто підтримав, всім адекватним дякую, нажаль вас меншість, але ви є. Це третє. У мене все.
Янгол в камуфляжі• вчера в 17:20
Ответ дляСвятатабожа
Удалено администрацией...
Баба на горошині• вчера в 17:21
Ответ дляКукарикуууууу
В більшості ні )
Ага конечно ))вам так хочется думать
Баба на горошині• вчера в 17:22
Ответ дляСвятатабожа
Удалено администрацией...
Кукарикуууууу• вчера в 17:25
Ответ дляБаба на горошині
Ага конечно ))вам так хочется думать
Мені взагалі ніяк не хочеться думати , то мої спостереження саме з мого оточення
Баба на горошині• вчера в 17:30
Ответ дляКукарикуууууу
Ага
Царівна Жабка• вчера в 17:47
Мені чоловік прислав фото букета за 20 тисяч, який він вчора доставляв на замовлення. Мені ж обіцяв перевести 1000 грн., щоб я собі щось купила, але мабуть забув. Не ображаюсь. Бо я не кохана.
Просериарила молодость• вчера в 18:13
Ответ дляБаба на горошині
у меня смены 12 часов, так что да, в 8 вечера встречает с работы. у него 5/2, обычный график
Шукаю трусики• вчера в 19:25
Ответ дляБаба на горошині
Женщин же вы старыми в 25 называете
Де я називаю жінок 25 років старими? Шо ви мелете?
Святатабожа
• вчера в 20:45
Ответ дляМама Никитки-2
Вибачте це його перший … пройоб?
Чи наболіло?
По квітах не перший далеко. Але проявляє турботу у вчинках, ну отак він бачить прояв кохання, турбота, час разом, увага… що завгодно але не квіти
Кукарикуууууу• вчера в 20:47
Ответ дляСвятатабожа
Абсолютно нормальний мужчина .
Чи було б краще якби абюзер , але квіти на 14 обов’язково дарив , бо ж так треба ? Кохання воно ж в іншому зовсім проявляється . Так , квіти це приємно , але для життя потрібне зовсім інше