Петриківна• 06 февраля 2019
В якому кольорі краще?
Дівчата,скажіть,на вашу думку ,мені пасує світле волосся і чуб,чи краще фото без нього і з темнішим відтінком?
Дякую.
Петриківна
• 06 февраля 2019
Ответ дляАкукарача
Бeз чуба кращe)
З чубом акцeнт на носі
дякую)
Петриківна
• 06 февраля 2019
Ответ дляУказка
’чуб’
Вам и так и так хорошо

чуб,чуб)))))Також сміялася,коли писала))))
А я на шпагате• 06 февраля 2019
первое фото отлично, на втором цвет и стрижка делают вас простой и удешевляют образ
Петриківна
• 06 февраля 2019
так отож то,вирішила щось змінити,а тепер думаю як його перестригти на косо,щоб відвести)))
спальное место• 06 февраля 2019
более темные волосы и без челки)
со светлыми хуже, но дело скорее в неудачной/старомодной стрижке
Петриківна
• 06 февраля 2019
Ответ дляА я на шпагате
на справді колір волосся холодний блонд ,виглядає чудово,але підтримувати такий відтінок важко(
Ось чому і хочу послухати чужу думку...