Чупа-чупс• 12 февраля 2019

Свідок та потерпілий в ДТП???

Добрий вечір! Можливо хто зіткнувся з такою ситуацією! Підкажіть! Річ у тім в 2017 р сталося страшне ДТП, нашу машину на обгін пішла інша і влупилася в фуру.... той хто робив обгін помер.... але є ще постраждалі та розбиті машини, ми як свідок та потерпілі не можемо забрати свою страховку тому що нема вирока суду!!! Знаю, що в строк 3и роки справу відправляють в архів і все страховочки нема!!! Чому так довго, чи маю я право ознайомитися з тією справою..... дякую ...
Тектоническая расческа.• 12 февраля 2019
А почему вы до сих пор не обратились к юристу?

автор Чупа-чупс • 12 февраля 2019
Ответ дляТектоническая расческа.
Аварія сталась 200км від дома, коли зверталися до слідчого він говорив йдуть слідчі експеременти (((
40каградусная• 12 февраля 2019
не правда, отказа по сроку давности не будет. В страховой дело восстановят, как только будет решение суда. Лично вела дела с подобной давностью, работала начальником отдела урегулирования убытков в страховой компании. Нужно решение суда с обозначением лица, виновного в ДТП.
Он пошёл на обгон, он виноват в столкновении его авто и фуры. А вот почему Ваш автомобиль попал в ДТП? вы не справились с управлением? или он Вас зацепил?
автор Чупа-чупс • 12 февраля 2019
Ответ для40каградусная
Він відскочив від фури і влупив нас
КликОЛЬКА• 12 февраля 2019
Ответ дляЧупа-чупс
А сейчас что говорит?
автор Чупа-чупс • 12 февраля 2019
Ответ дляКликОЛЬКА
А сейчас что говорит?
А зараз вже третій слідчий
автор Чупа-чупс • 12 февраля 2019
(((
автор Чупа-чупс • 12 февраля 2019
Наразі у нас ніяких документів, тільки лист від страхової чекаємо на рішення суду, я маю право як свідок ознайомитися з справою???

Боюсь признаться• 12 февраля 2019
Вас визнали потерпілими (повинні винести постанову про визнання потерпілим ) у кримінальному провадженні по ст 286 КК України та допиьати зтпр воду обставин ДТП та шкоди, яка нею вам завдана. З матеріалами кримінального провадження ви маєте право знайомитися, так як є стороною. Пишите слідчому або процесуальному керівнику клопотання про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, вам повинні дати відповідь протягом 3 діб
автор Чупа-чупс • 12 февраля 2019
Ответ дляБоюсь признаться
Велике дякую!!!!!
Ответ дляЧупа-чупс
фото
Епрст
Ответ дляЧупа-чупс
Він відскочив від фури і влупив нас
Я не пойму по фото. Вы шли во второй полосе и он пошел по встречке?
автор Чупа-чупс • 12 февраля 2019
Ответ дляТектоническая расческа.
Він пішов на повороті на обгін а на зустріч фура
Prostoimya• 12 февраля 2019
Вам нужен толковый юрист, чтобы помочь с этим делом. Три года прошло, что они не могут решить? В чем сложность для суда?
Боюсь признаться• 12 февраля 2019
Ответ дляProstoimya
Я так розумію, що триває досудове розслідування, до суду ще не дійшло. Розслідування занягнулося, більш за все, що потрібно проводити відповідні експертизи (мінімум 3)+ слідчий експеримент (відтворення тих подій).