Редиска Я• 20 октября 2013
Порадьте МРТ мозку в Києві з анастезіологом не дорого без черги
Може хтось порадить МРТ в Києві з анастезіологом (маленькій Каріні Тихенко терміново необхідно його зробити, коштів у її мами-одинаки не вистачає). Тема на форумі
https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?p=...
В діагностичному центрі, куди вони планують їхати - близько 800 грн.,в Інституті нейрохірургї - черга, часу немає...
Лепешечка• 20 октября 2013
Дешевли, я думаю не будет. Мы делали в медвип за 645грн, но там нет анастезиолога. На Антонова 1100грн. Есть еще за 490, но не знаю, делают ли они анастезию. Вот:
Лепешечка• 20 октября 2013
Извините, неправильно написала, не Медвип, а Медивип. Посмотрела на их сайте, что они могут пригласить анастезиолога. Вот их сайт:
Редиска Я
• 20 октября 2013
Ответ дляЛепешечка
Дуже вдячна Вам за те, що відписали!