Да будет так• 07 марта 2019
Что скажете об этом?
Ничего не делается!
ТОП-7 возрожденных промышленных заводов Украины.
Да будет так
• 07 марта 2019
Ответ дляЮпитерная
Юленька будет президентом !!!голосуйте за Батькивщину!!!
Не будет.
Петя продолжит реформы!
Я тут Живу• 07 марта 2019
Ну конечно Малышева наш, и запорожский, и вот это последний в Херсоне заработали. Военнка *ули. Я думаю ума много не надо чтоб понять почему они заработали, и сколько они ещё проработают
Все возможно• 07 марта 2019
Ответ дляИз Хацапетовки
Молодець Порошенко!!! Тільки він.
Тільки він!!! І більш ніхто!!!!! А нам нічо не треба!!!!!!
Все возможно• 07 марта 2019
Ответ дляДа будет так
Не будет.
Петя продолжит реформы!
Да да, все доробе до кінця !!!!!!! Бо ще багато роботи!!!!! Не всі похлопані, не всі пощипані, не всі обігріті його серцем!!!!!
Все возможно• 07 марта 2019
Ответ дляЯ тут Живу
А чо не робити, взувати армію ж треба. Хто ж як не Петро Олексіювич!!!!!! Кому ще це можна довірити!!!!!!!
Да будет так
• 07 марта 2019
Ответ дляВсе возможно
Та й бо, хто ж як не Петро? Войну замутіл, напал на рассею і восстановив заводи. Юлькі-бірюлькі з зеленськими нахрін би пів України путіну віддали і нафіга ті заводи?
Все возможно• 07 марта 2019
Ответ дляДа будет так
От гарний президент нам попався!!!! Самий луччий з усіх на планеті!!!! Йому здоров´я, діткам його, жінці і внукам! Хай все добре буде, хоть у него, а ми вже потерпим! Най відпочине чоловік. А ви б мали совість, ви його куди загнати хочете тим другим сроком? Що, він не заслужив трохи відпочити???? Працює, як скажений на вас, а вам все мало!!!!! Сором , сором, сором!!!!
Все возможно• 07 марта 2019
Будьте людьми! В нього наверно даже часу жінці тюльпани купити нема. А вона тоже мужня жінка, терпить, не пише на Советчіці, што мне дєлать, он забил про мой празднік. Беріть приклад!!!!!