23 марта 2019

Не знаю що робить

В ступорі.
Хотіли куплять малому манеж. Чоловік втиху (мабуть, сюрприз хотів зробить) домовлявся про покупку на ОЛХ по вайберу з продавцем. Про це дізналася випадково. Сиділа з його інстаграма, ще на початку тижня, коли вискочило повідомлення від неї. Сьогодні натякала, що виберу на вихідних манеж, щоб похвалився, але він нічого не сказав. Як виявилося тільки що, то була шахрайка, яка його кинула, потребувала передплату - він скинув. Це я дізналась умисно, коли взяла тел чоловіка. Ми паролі ніколи не ставимо, а де і є, то знаємо один одного. Але суми в вайбері не було. Того зайшла в приват. Там крім оплати в 500 грн цій шахрайкі ще побачила, що чоловік знімав готівку з кредитки в мінус 3 з копійками тис.
От сиджу і не знаю, що думать. Однозначно, щось казать чоловіку, але з чого почати і яке може бути логічне пояснення.
Катастрофа 23 марта 2019
чего вы решили, что продавец мощенница?
Крошечка-хаврошечка 23 марта 2019
Значить я думаю так- про шахрайку тему не піднімайте, ну лозанувся чоловік, з ким не буває.
А от мінус 3000 то серйозна тема, прямо так не кажіть але вцілому поцікавтеся шо там у вас з фінансами, і спостерігайте куди б він міг їх витратити, якшо забрешеться і буде неясно куди вони поділися то вже будете говорити прямо
Крошечка-хаврошечка 23 марта 2019
Або ще можете сказати шо вам треба велика сума на шось там і послухаєте шо скаже
автор Пьяная вишня 23 марта 2019
Ответ дляКатастрофа
чего вы решили, что продавец мощенница?
Бо ще в понеділок мала відправити НП, уже б 3 рази прийшло нам. Чотири дні не заходила в вайбер, схема проста як двері.
Та тут зовсім не в тому біда, що шахрайка, обідно, що не сказав нічого.
автор Пьяная вишня 23 марта 2019
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Значить я думаю так- про шахрайку тему не піднімайте, ну лозанувся чоловік, з ким не буває.
А от мінус 3000 то серйозна тема, прямо так не кажіть але вцілому поцікавтеся шо там у вас з фінансами, і спостерігайте куди б він міг їх витратити, якшо забрешеться і буде неясно куди вони поділися то вже будете говорити прямо
Не витримала і збудила чоловіка. Спитала прямо і за те і за інше. Сказав, що гроші батьку позичив, ну тут я на 99% йому вірю, знаю навіть коли він їх заносив. Але тоді як питала збрехав, що телефон дивиться заходив (вічна проблема). Значить все таки по дрібницях бреше. А це дуже не приємно. Не перший раз таке, що батьки йому кажуть чи позичають, приказуючи, мені - ні слова. Сказала чоловіку, що з його батьками в мене все. Надоїло. В очі посміхаються і сюсюкають, а за очі брешуть і чоловіка таке спонукають робить(
Кашка-маняшка 23 марта 2019
Ответ дляУдачная
Не витримала і збудила чоловіка. Спитала прямо і за те і за інше. Сказав, що гроші батьку позичив, ну тут я на 99% йому вірю, знаю навіть коли він їх заносив. Але тоді як питала збрехав, що телефон дивиться заходив (вічна проблема). Значить все таки по дрібницях бреше. А це дуже не приємно. Не перший раз таке, що батьки йому кажуть чи позичають, приказуючи, мені - ні слова. Сказала чоловіку, що з його батьками в мене все. Надоїло. В очі посміхаються і сюсюкають, а за очі брешуть і чоловіка таке спонукають робить(
Автор, вы сами разрушаете свой брак.
Не родители мужа, не муж, а вы сами, своими словами и действиями. И если формальный брак сохранится, то чувства, увы...
Мудрости вам.
автор Пьяная вишня 23 марта 2019
Ответ дляКашка-маняшка
Автор, вы сами разрушаете свой брак.
Не родители мужа, не муж, а вы сами, своими словами и действиями. И если формальный брак сохранится, то чувства, увы...
Мудрости вам.
Може і так. Але що мені робить? нічого не питать, а думать для чого йому гроші? Може проблеми якісь чи автомати ігрові, звідки мені знать. Люди по декілька сімей заводять і ті не здогадуються ні про що. І якщо я вже своєму чоловікові не можу сказать, що думаю, то кому тоді?
Пирожкиня 23 марта 2019
Ответ дляУдачная
Може і так. Але що мені робить? нічого не питать, а думать для чого йому гроші? Може проблеми якісь чи автомати ігрові, звідки мені знать. Люди по декілька сімей заводять і ті не здогадуються ні про що. І якщо я вже своєму чоловікові не можу сказать, що думаю, то кому тоді?
Ну, так вы его затюкали и запугали - вот он и врёт. А что значит - с его родителями у вас все? Они его родные люди и чужими никогда не станут. И вы таким образом отдаляете его вместе с ними.
Всем вам нужно поговорить. Скажите и ему и его родителям, что в семье нормально доверять друг другу. И что вас обижает ситуация разговоров и просьб за вашей спиной по поводу одалживания денег, а бюджет у вас общий, тк вы - семья. И мужа прекратите за что-то пилить. Ошибки бывают у всех. Поддержка ему нужна и доверие.
Иначе крах, который у вас уже под носом
Умничка-помощничка 23 марта 2019
Ответ дляУдачная
Може і так. Але що мені робить? нічого не питать, а думать для чого йому гроші? Може проблеми якісь чи автомати ігрові, звідки мені знать. Люди по декілька сімей заводять і ті не здогадуються ні про що. І якщо я вже своєму чоловікові не можу сказать, що думаю, то кому тоді?
И что, вы думаете что ваш супруг может вторую семью на три тысячи содержать?
Марталина 23 марта 2019
Ответ дляУмничка-помощничка
И что, вы думаете что ваш супруг может вторую семью на три тысячи содержать?
Кажіть, що хочете, но проти батьків не налаштовуйте! Приміряйте ситуацію на собі! Є у вас діти? А бреше чоловік, бо боїться ото таких розмов, як Ви вище описали.
Марталина 23 марта 2019
Тьху, не туди. Автору!
Ку ка ку ка ку 23 марта 2019
Ответ дляУдачная
Може і так. Але що мені робить? нічого не питать, а думать для чого йому гроші? Може проблеми якісь чи автомати ігрові, звідки мені знать. Люди по декілька сімей заводять і ті не здогадуються ні про що. І якщо я вже своєму чоловікові не можу сказать, що думаю, то кому тоді?
роздільний бюджет, Ваш шлях. Будете контполювати чвоі фінанси,не матимете діла до чоловікових.
В мене моі фінанси для мене, а чоловікові доходи для сім´і, як хоче так і керує
Аноним Секретарь 23 марта 2019
Не перегніть з таким контролем палку,ви видно дуже молода,мудрості нема.
Крошечка-хаврошечка 23 марта 2019
автор, не слушайте этой ерунды шо вам мудробабы понапописывали
нахиба такой муж который у вас за спиной разбазаривает семейный бюджет, а вы такая шо должны изборажать в это время из себя страуса или что? деньги так то общие

в семье все должно быть открыто, есть претензия -сели обсудили, а не строить из себя мудробабу пока муж врет и ныкает бабло, нахиба такая семья