Рекламама• 24 марта 2019

Киев!!! Подскажите где купить кожаную обувь для первых шагов девочке.?

Не очень дорогую, но качественную
Klarocka• 24 марта 2019
В аптеках продают.

nata_mostova• 24 марта 2019
а зачем кожаную? я вот тоже изучаю вопрос, мне надо на сентябрь примерно.
Пупуговка• 24 марта 2019
Ответ дляnata_mostova
видимо первый ребенок)
nata_mostova• 24 марта 2019
Ответ дляПупуговка
видимо первый ребенок)
у меня тоже первый
Пупуговка• 24 марта 2019
Ответ дляnata_mostova
у меня тоже первый
значит вы не яжемамка), поздравляю)
nata_mostova• 24 марта 2019
Ответ дляПупуговка
значит вы не яжемамка), поздравляю)

ну да я не такая)
а по теме подскажите если знаете, вроде как лучше чтоб был закрыт носок и задник, думала такого плана взять, но думаю не угадаю с размером, наверно надо из наличия покупать по факту в августе/сентябре.
Кто крайний?• 24 марта 2019
Ответ дляПупуговка
значит вы не яжемамка), поздравляю)
а при чому яжемать до взуття дитини? шкіра мякіша і нога не парить. перше взуття має бути якісне. хоча купуйте яке хочете.
Пупуговка• 24 марта 2019
все-таки для маленьких ножек и первых шагов лучше пятку поплотнее, ножки не будут в стороны уходить. а уже когда будет ходить уверенно, можете и подобные брать.
да, с размером можете не угадать, это верно, в августе босоножечки по скидкам будут, сможете взять и по отличной цене. я уже в середине июля начинаю скидки делать (продаю детскую обувь). так что не спешите))).
nata_mostova• 24 марта 2019
Ответ дляПупуговка
спасибо)

Пупуговка• 24 марта 2019
Ответ дляКто крайний?
в мене двоє дітей, нога не парить в замінниках також, хоч я сама продаю взуття і шкіряне в тому числі. якщо замінник не носити туфлі літом при +30, то в демісезон замінник не парить, а босоніжки відкриті, теж ніжка мокра не буває, Румунія робить чудові замінники, зовсім не жорсткі і добре носяться, завжи дітям їх беру і не бачу змісту брати в два рази дорожчу шкіру.
Кто крайний?• 24 марта 2019
Ответ дляПупуговка
не бачила ще ні одного якісного замінника. може в фінансовому плані це дешевше але шкіра є шкіра. зоча кожному своє. в нас екко були босоніжни для першого взуття шкірзам. але то інша якість ну і звісно ціна.
Кто крайний?• 24 марта 2019
мова про туфлі. босоніжки можуть бути шкірзам
Пупуговка• 24 марта 2019
Ответ дляКто крайний?
ну Екко ми не носили, носили шкіру д.д. Степ і замінник Клібі, не побачила різниці, носилися гарно і ті і ті босоніжки, з того часу беру Клібі і задоволена. ніжка ні разу не була мокра. можливо в когось ніжки потіють, тому треба тільки шкіру, в нас пробем немає, тому не бачу сенсу.
PORKA• 24 марта 2019
Посмотрите тм шалунишка
Кто крайний?• 24 марта 2019
дермонтин є дермонтин. хто б що не казав- Румунія і т.д. дешево - так. але дітям краще шкіра, тим паче перше взуття.
Ряженка• 24 марта 2019
На маленькі розміри Ессо часто є знижки в інтертоп-аутлет. Я племінникам по 400 грн купувала взуття (воно все шкіряне було). Всі залишились задоволені. Написала часто, а насправді там практично завжди саме на ці розміри такі ціни можна знайти.
Кто крайний?• 24 марта 2019
Ответ дляРяженка
дійсно таке є. це ідеальний варіант
Неугомонная• 24 марта 2019
Ответ дляПупуговка
Я тоже не вижу смысла, ребенку обуви хватает на сезон и уже маленькие.
Неугомонная• 24 марта 2019
Ответ дляPORKA
Посмотрите тм шалунишка
Я не только посмотрела, но и купила один раз. Разлезлись ботинки демисезонные, не пережив сезон.

Кто крайний?• 24 марта 2019
Ответ дляНеугомонная
так любого взуття хватає на сезон. і одягу. дитина росте. так що купуваги ге... тим паче перше взуття. на взутті не економлять. одяг так. можна і попростіше.
Ms. Искренность• 24 марта 2019
Ответ дляПупуговка
Вам может и не парит, а я не могу заменитель носить, поэтому и себе и детям беру только кожаную обувь, она и носится хорошо и мягкая и не парит ноги.
Кто крайний?• 24 марта 2019
в житті не повірю що шкірзам краще шкіри. так говорять або иі в кого невистачає грошей на шкіру чи просто економлять чи ті яким всерівно в чому ходить дитина. ну і звісно продааці такого взуття.