ПуФФынка_мисс• 29 марта 2019
І як поступили, дилема педіатр- лор
Була педіатр сказала пити антибіотик, бо ангіна. Поїхала з дитиною до лора - вона сказала що це не бактерія, а вірус.
А тепер історія 2 день температура 37,5-39. Коли температуру збирати стан дитини нормальний, є апетит, веселий. Крім червоного горла з білими плямами нічого не турбує. Сказала педіатр що то ангіна, а лор каже що то вірусне.
І як поступити? Завтра вихідні. Давати або чи ні?
Инстагра_мерша• 29 марта 2019
Ответ дляУточка
якраз невмотивований прийом АБ при вірусі збільшує вірогідність приєднання бакінфекції (а не знижує)
не буду спорить, советчица лучше врачей знает где мотивированный случай, а где нет) Звучал диагоз АНГИНА, а не ОРВИ. Тема антибиотиков сложная и не здесь ее решать, мой ответ базируется на личном опыте многократного лечения ’бляшек на горле с высокой температурой’.
Стервочка• 29 марта 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
Без гною, а як бляшки білі.
Попробуйте бинтом с люголем или бетадин с водой снять. если снимется, то не переживайте.Если нет, тогда лучше не играться
Уточка• 29 марта 2019
Ответ дляИнстагра_мерша
в тому, що потрібно вирішувати питання ’в реалі’, не в советчице - з Вами повністю згодна. Сліпо йти за рекомендаціями ’будь яких перехожих’ не варто, однозначно.
Але зауважте, що Ваша порада стосовно АБ, що моя стосовно невмотивованого їх прийому в принципі на одному рівні - ми обоє для автора є ’перехожими з советчицы’ - варішувати їй як поступати.
(пс - почитайте стосовно ангін - вони таки бувають різними - вірусні і бактеріальні )
Стервочка• 29 марта 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
от малий показує з якого боку болить більше, там і мигдалик напух сильніше , але їсть і п´є нормально. Лор відразу сказала що то вірусне, бо там не гній, а таке як прищики ( ну у нас дівчат такі бувають біленькі маленькі, що любимо давити). А педіатр лише послабила біде на горлі відразу каже, то ангіна. Треба а антибіотик
Если прыщики, то вирус. Моему декатилен такое за 3 дня снял
ПуФФынка_мисс
• 29 марта 2019
Ответ дляУточка
не сваріться дівчатка, я була в лікаря, в двох ,а тут хочу почути ваші думки з життя так сказати
ПуФФынка_мисс
• 29 марта 2019
Ответ дляСтервочка
Так прищики по задній стінці і внизу мигдаликів. І нам декатилен виписали, сьогодні другий день приймаємо. То лор виписала
175см55кг19лет (она)• 29 марта 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
ні, вранці вчора було 36,9-37,1, вже навечір 38, вночі 39.
Я б дала аб, ребенок бы быстрее выздоровел
175см55кг19лет (она)• 29 марта 2019
Ответ дляУточка
Комаровський казав, що при класичній ангіні (бактеріальній) добре, коли починають пити АБ десь приблизно на 5 чи 7 день (точно не пам’ятаю, перегляньте відео). Тому в в плані переживанб що треба АБ почати якомога швидше можете не переживати.
Реально, при бакАнгіні в рот нічого не можеш взяти, слину не можеш ковтати, не те щоб їсти, а от при вірусній горло червоне, болить, але їсти можеш (в межах одного року перенесла обидві)
Ага, а потом ревматизм всю жизнь лечат