ПуФФынка_мисс• 29 марта 2019
І як поступили, дилема педіатр- лор
Була педіатр сказала пити антибіотик, бо ангіна. Поїхала з дитиною до лора - вона сказала що це не бактерія, а вірус.
А тепер історія 2 день температура 37,5-39. Коли температуру збирати стан дитини нормальний, є апетит, веселий. Крім червоного горла з білими плямами нічого не турбує. Сказала педіатр що то ангіна, а лор каже що то вірусне.
І як поступити? Завтра вихідні. Давати або чи ні?
Хи хи, ну ну• 29 марта 2019
педіатри рідко бувають компетентними в ЛОР-хворобах, якщо не довіряєте лікарям, то йдіть до третього
БЦАшка• 29 марта 2019
А анализ крови делали?еще на микробиологии нам говорили, что вирусное сразу дает высокую температуру.
Аноним_1501• 29 марта 2019
показать ребенка еще одному доктору. например приехать в приемное отделение инфекционки.
в идеале нужен срочный анализ крови.
Аноним_1597• 29 марта 2019
Мазок, анализ делали? По хорошему лор должен больше разбираться, но подчас таки зависит от опытности конкретного врача + а/б лучше на основании лабораторных назначать.
ПуФФынка_мисс
• 29 марта 2019
Ответ дляХи хи, ну ну
Я також думаю, що то більше компетенція лора
ПуФФынка_мисс
• 29 марта 2019
Ответ дляАноним_1597
лор наша хороша, звертаємось до неї вже років 5 , але в педіатр наша також супер. І от не знаю як поступити. Сьогодні аналіз не здали, а в нас в місті завтра вже не працюють лабораторії
ПуФФынка_мисс
• 29 марта 2019
Ответ дляКошка Мурка
я бы до 4-х дней не давала
також думаю, що бактерії на 2 день хвороби бувають рідко , та й читаю що якщо класична ангіна, то дитина навіть їсти не може. А мій їсть.
размахер• 29 марта 2019
Анализ крови давно бы сделали и решили. Ангина нехорошая болезнь, её надо лечить. Местный антибиотик используете?
Аноним_1501• 29 марта 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
возьмите в руку 50 грн и забегите в поликлинники прямо сейчас
через 5 мин будете иметь нужные цифры
БЦАшка• 29 марта 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
Температура резко повысилась? Или началось все постепенно? 37.5 -это на жаропонижающих.
ПуФФынка_мисс
• 29 марта 2019
Ответ дляразмахер
коли давно, якщо вчора з обіду лише температура, на другий день аналіз ще переважно нічого не показує.
Стервочка• 29 марта 2019
Если горло красное и отекшее с гноем, то лучше аб
У нас так было, лнчили вирусную ангину-в итоге аб. У младшего также началось, дала сразу аб. эффект на следующий день положительный
ПесиКот• 29 марта 2019
анализ крови сразу покажет, вирус или бактериальная инфекция, без гадания на кофейной гуще, +делается экспресс тест на стафилококк, который покажет ангина или нет, если ангина, то без антибиотика не справиться, не теряйте время, сдайте анализ и обратитесь еще к одному врачу.
Стильная штучка• 29 марта 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
в таких ситуациях нужно еще одно подтверждение - или дополнительный анализ, или консульатция еще одного специалиста. Все остальное - это гадание
ПуФФынка_мисс
• 29 марта 2019
Ответ дляБЦАшка
ні, вранці вчора було 36,9-37,1, вже навечір 38, вночі 39.
ПуФФынка_мисс
• 29 марта 2019
Ответ дляСтервочка
Без гною, а як бляшки білі.
Накладная• 29 марта 2019
Ответ дляХи хи, ну ну
Плюс1000.
Накладная• 29 марта 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
До речі, моя дитина теж дуже погано їсть, коли класична ангіна.
Практично не може ковтати.
Так що, думаю, ЛОР правА.
Практично не може ковтати.
Так що, думаю, ЛОР правА.
КучМала• 29 марта 2019
У нас в лаборатории при стационаре можно за 50 сделать анализ крови. Практически в любое время. Может и у вас так где-то можно?
Накладная• 29 марта 2019
Ответ дляАноним_1501
через 5 мин будете иметь нужные цифры
Правильно пишите.
Лаборанты до 16.00 точно есть на работе.
Инстагра_мерша• 29 марта 2019
сделайте анализ крови а не здесь спрашивайте.Сопли можно чаями лечить, а горло это серьезно, бы дала аб, очень часто к вирусным присоединяется бактериальная инфекция, и все заканчивается сильнейшей интоксикацией и затяжным лечением.
Уточка• 29 марта 2019
Комаровський казав, що при класичній ангіні (бактеріальній) добре, коли починають пити АБ десь приблизно на 5 чи 7 день (точно не пам’ятаю, перегляньте відео). Тому в в плані переживанб що треба АБ почати якомога швидше можете не переживати.
Реально, при бакАнгіні в рот нічого не можеш взяти, слину не можеш ковтати, не те щоб їсти, а от при вірусній горло червоне, болить, але їсти можеш (в межах одного року перенесла обидві)
Уточка• 29 марта 2019
Ответ дляИнстагра_мерша
якраз невмотивований прийом АБ при вірусі збільшує вірогідність приєднання бакінфекції (а не знижує)
ПуФФынка_мисс
• 29 марта 2019
Ответ дляУточка
от малий показує з якого боку болить більше, там і мигдалик напух сильніше , але їсть і п´є нормально. Лор відразу сказала що то вірусне, бо там не гній, а таке як прищики ( ну у нас дівчат такі бувають біленькі маленькі, що любимо давити). А педіатр лише послабила біде на горлі відразу каже, то ангіна. Треба а антибіотик
Уточка• 29 марта 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
звісно, Ви мама і Вам видніше. Але з описаного (відчуття в дитини+слова лікарів ) мабуть в нього таки вірусна ангіна. Зачекайте день-два, там будете реально самі бачити. (в мене при вірусній теж був наліт ).
До речі, я у лікаря питала свого чи дійсно лор може ’на погляд’ визначити тип ангіни - він сказав що так, може, але не в перший день захворювання, треба трохи зачекати, щоб побачити ’розвиток’
ПуФФынка_мисс
• 29 марта 2019
Ответ дляУточка
от і мені лор казала що по кольору слизової чи чого там видно яка ангіна