Пыхтелка• 31 марта 2019

Хитозан. Хто приймав?

Поділіться враженнями ? Я почала, і бачу, що відчуття голоду притупилося) вже не так важко і не так хочеться жерти))) хоча приймаю лише другий день. А можливо, це моя віра в БАДи)) я на дієті вже третій місяць, і дійшла до ваги, яку вже дуже важко скидати, вирішила спробувати хітозан.
автор Пыхтелка • 31 марта 2019
Хітозан)

СкокоМнеДадите• 31 марта 2019
не дивно, він як харчові волокна чи сорбент виводить токсини, як скотч для《нехорошого》
успокойте_Меня• 31 марта 2019
я пила в прошлом году, про голод не помню, но похудела очень
автор Пыхтелка • 31 марта 2019
Ответ дляСкокоМнеДадите
А побічні явища? Я читала, здається не шкідливий взагалі
автор Пыхтелка • 31 марта 2019
Ответ дляуспокойте_Меня
Лише хітозан, чи й обмежувались в харчуванні?
успокойте_Меня• 31 марта 2019
Ответ дляПыхтелка
ела как всегда, я пила не для похудения, а для очищения. Мне мамка впихнула, я тогда долго по больницам бегала, столько дряни всякой принимала, вот она меня и заставила пропить))
nastya_pl• 01 апреля 2019
если вы конкретно похудеть хочете с бадами, есть целая программа. напишите мне в личку, если интересно