Форс мажор• 02 апреля 2019
А вам подобається фільм "Ідіократія" (2006)?
Оце передивляюся чи не вдесяте, і з кожним разом помічаю все більше деталей. Все-таки в 2006 він на фоні наших реалій здавався більш фантастичним і умовним... я не настільки була знайома з життям в тих краях.
Коротше, це дуже влучна соціальна сатира. Не тому, що це критика якогось окремого суспільства, а тому що вона універсально відтворює людську суть... таку, що не піддавалася культурному обтесуванню і духовним випробуванням.
Особливу роздинку має українське озвучення, зроблене "з вогником". Російський варіант вийшов менш барвистий і місткий, а англійський не дуже розбірливий в нюансах для мене. Або в російському недопереклали нюанси, або в українському щось доповнили, не знаю.
А ви як вважаєте щодо перекладу?
Результат:
вже голосів:
6 (60%)
не дивилися
4 (40%)
так
0 (0%)
ні