ТрамвайGirl• 10 апреля 2019

Материальная помощь от Кличко чернобыльцам

Із нагоди відзначення 33-х роковин Чорнобильської катастрофи у 2019 році одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу отримають 53 110 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА № 620. Фінансову підтримку буде надано, в тому числі, внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку та фактично проживають у Києві.

Зокрема, матеріальну допомогу у розмірі 600 грн виплатять:
дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;
дітям-сиротам, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, які втратили обох батьків;
особам з інвалідністю I групи, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою та які належать до категорії 1 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У розмірі 500 грн:
дітям-сиротам, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, які втратили одного з батьків.
У розмірі 400 грн:
особам, які належать до категорії 1 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;
дружині (чоловіку) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У розмірі 300 грн:
особам, які належать до категорії 2 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

https://kyivcity.gov.ua/news/do_33-kh_rokovin_chor...
Кружите меня,кружите• 10 апреля 2019
2 категория, это категория В чернобыльского удостоверения?

Правильно_Валерчик• 10 апреля 2019
Только чтоб получить эти 300 гривен надо пройти 10 кругов бюрократического ада наверняка.
Bilenkova• 11 апреля 2019
читаю вашу тему, думаю, може хоч по 1000 дадуть. Наівна (я не чорнобилець, якщо що)
интайм_не_предлагать• 11 апреля 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
почему? разве их не перечисляют на вашу социальную карту?
Правильно_Валерчик• 11 апреля 2019
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А зачем второй категории, например, социальная карта?
интайм_не_предлагать• 12 апреля 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
у моего мужа 2-ая категория, на неё перечисляют каждый месяц социалку, копейки конечно, но лишние 280грн не помешают.
интайм_не_предлагать• 17 апреля 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
ну вот только что мужу упали на карту эти обещанные Кличком 300грн )) никаких кругов ада не проходил