Чёрти Шо• 10 апреля 2019
Документи для продажу квартири
Покупка-продаж відбувається без послуг ріелтора, то ж усі питання продавець вирішує сам. Скажіть, будь ласка, може хтось нещодавно продавав квартиру, які документи має надати продавець нотаріусу до оформлення договору, щоб той перевірив чи все впорядку (нотаріус покупця). а також чи дійсно зараз дуже велике держмито, якщо квартира перебуває у власності меньше 3 років
Чёрти Шо
• 10 апреля 2019
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Техпаспорт і право власності.
Так,якщо менше 3х років,то 8%
як виглядає документ на право власності? маю на руках договір купівлі продажу та копію витягу. чи можна фото цих документів надсилати по вайберу?
Чёрти Шо
• 10 апреля 2019
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Техпаспорт і право власності.
Так,якщо менше 3х років,то 8%
а 8% то тільки держмито? чи сюди входять пенсійний та військовий?
Чёрти Шо
• 10 апреля 2019
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Техпаспорт і право власності.
Так,якщо менше 3х років,то 8%
дякую Вам
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля 2019
Це і є право власності.
По вайберу ні,нотаріус має бачити саме оригінал.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля 2019
Ответ дляДюймовочка
тільки держмито
TATATA1973• 10 апреля 2019
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Техпаспорт і право власності.
Так,якщо менше 3х років,то 8%
Хіба не 5%?
Чёрти Шо
• 10 апреля 2019
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Це і є право власності.
просто мене попросили скинути по вайберу, от я йдумаю чи варто скидати. це буде тільки договір завдатку
TATATA1973• 10 апреля 2019
Що платить продавець:
державне мито 1% від ціни об’єкта, але не нижче оціночної вартості нерухомості;
податок на доходи фізичних осіб-резидентів – 5% від вартості нерухомості, лише якщо нерухомість перебуває у власності менше 3 років, або це другий продаж цього року. Ця умова не поширюється на об’єкти отримані у спадок і це перший продаж цього року.
військовий збір – 1,5%, лише якщо сплачується податок на доходи фізичних осіб.
Що платить покупець:
збір на обов’язкове пенсійне страхування 1%.
Що платить покупець:
Чёрти Шо
• 10 апреля 2019
Ответ дляЛеска
Підготуйте ще виписки з ЖЕКу і всіх інших контор про відсутність заборгрванності та ще потрібно виписатися всім.
ніхто не прописаний, комунальні я оплачу
Aleksakievua• 10 апреля 2019
Ответ дляДюймовочка
Без спец формы об отсутствии прописанных нотариус сделку не проведет. + оценка
Отправляйте по вайбер док-ты Не бойтесь )
Налог 5 % если док - там меньше 3 лет , +1 % госпошлина, 1% ПФ , и военный 1.5%
Сосиска_Втесте• 10 апреля 2019
Продавали 2 місяці тому
Договір купівлі-продажу(що і є підтвердженням Вашого права власності на квартиру)
Техпаспорт
Довідку про кількість прописаних
В будинковій книзі штамп з військомату,якщо власником квартири є особа чоловічої статі
Квитанція про оплачену комуналку
Всі податки платили 50/50 з покупцем
І да,документи нотаріусу скидали по вайберу
Техпаспорт
Довідку про кількість прописаних
Квитанція про оплачену комуналку
Всі податки платили 50/50 з покупцем
Чёрти Шо
• 10 апреля 2019
Ответ дляAleksakievua
дякую Вам, а де її взяти?
Чёрти Шо
• 10 апреля 2019
Ответ дляСосиска_Втесте
Продавали 2 місяці тому
Техпаспорт
Довідку про кількість прописаних
Квитанція про оплачену комуналку
Всі податки платили 50/50 з покупцем
Техпаспорт
Довідку про кількість прописаних
Квитанція про оплачену комуналку
Всі податки платили 50/50 з покупцем
а не пригадуєте по відсотках що до чого?
Чёрти Шо
• 10 апреля 2019
Ответ дляAleksakievua
документам більше 3 років, проте є нюанс. в кінці 2012 розформовували БТІ і впринципі тільки нотаріус оформляв. тепер кажуть, що треба ще десь щось оформляти. надіюсь, що нотаріус компетентний у покупця.