ЖонДуан• 08 мая 2019
Бросить ли любовника?
Здравствуйте. У меня есть женатый любовник. Ну это даже любовником сложно назвать. Мы работаем вместе, знакомы в общем лет 10. Я пошла на эти отношения, после неудачных преведущих. Нужно было переключится, сходила с ума. Сейчас мы вместе почти 3 года. Отношения вот такие: секс только на работе, никаких совместных походов и никаких подарков. Даже на мое 30-летие он меня поздравил только смской в вайбере. Мне ничего не нужно от него, но факт того что я даже цветка недостойна, очень не радует. При этом постоянно рассказывает какой он при деньгах и какие дорогие подарки дарит жене. Я и сама могу позволить себе много, но хочеться внимание. Не могу никому об этой связи рассказать, поэтому нужен Ваш совет. Спасибо
ЖонДуан
• 09 мая 2019
Ответ дляКто крайний?
А у вас вистачить духу сказати йому, що ці стосунки вам віднині не цікаві? Що секс із ним уже не може відігравати ту роль, яка була спочатку. І тому він (чоловік) просто для механічного сексу більше не потрібен.
Ось і думаю як це культурно зробити. Мені не хочеться нікого ображати. Але так продовжуватись не може. Тому що ці стосунки зв‘язують мені руки. Я не хочу щоб з ним на роботі секс і з іншими зустрічатись водночас
Кто крайний?• 09 мая 2019
Ответ дляЖонДуан
Тю... Що значить - не хочеться ображати??? Обірвати те, що вас використовують, навіть з вашої згоди - це не образити. Це означає віднайти себе. Чому ви думаєте про почуття того чоловіка більше, ніж про свої? А він не думав, що привітанням смс з днем народження він образить ваші почуття? Мабуть ні. То чхати на нього разом з тим, що було. Життя йде далі, стосунки іноді закінчуються. Кавалеру точно підгорить і він буде маніпулювати, бо таких дуреп (вибачте) мало, і йому не з руки втрачати шаровий секс у робочий час:)) Але ви тут до чого?:))
ЖонДуан
• 09 мая 2019
Ответ дляКто крайний?
Які мудрі слова... а що Ви маєте на увазі під фразою «буде маніпулювати»?
Я хочу залишитись у людських стосунках з ним, не люблю скандалів, драм і трагедій. Тому хвилююсь за таку розмову.
Кто крайний?• 09 мая 2019
Ответ дляЖонДуан
Оце буде і по 10 колу:)))
ЖонДуан
• 09 мая 2019
Ответ дляКто крайний?
Оце буде і по 10 колу:)))
Тобто краще один раз грубо та зухвало, але назавжди?
Я дуже хочу закінчити це, що навіть стосунками важко назвати
Кто крайний?• 09 мая 2019
Ответ дляЖонДуан
Ні, я не про грубо і зухвало. Я про чітко і ясно, що все закінчено.
ЖонДуан
• 09 мая 2019
Ответ дляКто крайний?
Як Ви вважаєте, це обов‘язково робити вживу?
Мені б напевно було простіше написати, але незнаю чи це не буде занадто
Кто крайний?• 09 мая 2019
Ответ дляЖонДуан
Робіть усе, як зручно вам:)))