Морковна• 16 мая 2019
на скільки росте нога дитини за літо
Подарували туфельки на 1 розмір більше (на 1 см), на виріст.
Зараз є в чому ходити. Нога до серпня може вирости на 1 см чи це малоймовірно? Якщо ні - заміню на розмір менше. Впринципі, до кінця вересня в туфлях можна ходити, і навряж чи один розмір буде нормально 4 місяці...
дитині 2,5 роки
Морковна
• 16 мая 2019
Ответ дляКоролева Сарказма
1 см в среднем
1 см до кінця літа? мені так щоб використати туфлі бажано, щоб вони були нормальні уже в серпні)
ВундерКИНГ• 16 мая 2019
Ответ дляМорковна
у всех по-разному. Как и размеры. У моей дочке в 2,6 нога 16,5 см. У подруги дочке 3,9 и нога 15 см.
И растет у кого как. У кого зимой, а у кого летом
Мульйонерша• 16 мая 2019
Девочки, немного не по теме... Реально ли продать зимние ботинки по стельке 13 см? Перепутали размеры на Амазоне...
ВундерКИНГ• 16 мая 2019
Ответ дляМульйонерша
а чего нет.