Незнакомлюся• 19 мая 2019

Дівчата з регіону навколо Говерли, підкажіть, як з погодніми умовами зараз і

наприкінці травня. Плануємо поїздку класом і маю сумнів, що 1 червня можна буде там піднятися на Говерлу. У нас третій тиждень злив. Як у вас там?
Олька Модниця• 19 мая 2019
Там ще сніг може лежати.
Ластоноша• 19 мая 2019
Погода непредсказуемая. Мы вот вчера с классом в Каменец-Подольский ездили. Лило целый день. Промокли, замерзли, шаров не видели, потому что запуск отменили. Так что никто не скажет, какая может быть погода, тем более в горах:)
Губка Боб• 19 мая 2019
Грози в нас кожний день. Не раджу зараз їхати. Яремче і Микуличин плавають. перенесіть поїздку на літо.
a.ostroverh• 19 мая 2019
Ответ дляЛастоноша
А позавчера жарища была) с другом на самолёте его полетала, сверху оба замка увидели
А вчера пришлось между ресторанами перемещаться))))

А на счёт Говерла, то там и летом может снег срываться(((
Заранее точно смотреть не стоит
автор Незнакомлюся • 19 мая 2019
Ответ дляГубка Боб
влітку діти роз*їдуться хто куди, але й сама розумію, що погода несприятлива
Стеклянная мышь• 19 мая 2019
Ответ дляНезнакомлюся
Плануйте краще Хом‘як Говерла це складний маршрут, я би свою дитину не пустила
автор Незнакомлюся • 19 мая 2019
Ответ дляСтеклянная мышь
наш гід, так би мовити, має його на альтернативу.
автор Незнакомлюся • 19 мая 2019
а скільки по часу на Хом’як в середньому піде, не скажете?
Олька Модниця• 19 мая 2019
Ответ дляСтеклянная мышь
Що там складного в Говерлі, плюс ми не знаємо віку дітей.
Олька Модниця• 19 мая 2019
Я особисто піднімалась в жовтні - краса. Донька в серпні - був дощ.
ДА да да• 19 мая 2019
Ответ дляСтеклянная мышь
Були з дітьми в липні і хом´як, і говерла. Дітям було 5,10 і 9 років. На Говерлу краще скакали, ніж на хом´як. Але на хом´як ми йшли через ліс зі сторони дачі Ющенко. Тобто, не від траси, що з буковеля йде. Там крутий підйом по лісу
rosunka• 19 мая 2019
Ответ дляГубка Боб
Та ладно плавають. Ми якраз звідти повертаємося. Після обіду в основному дощі. До обіду - жара. Особливо сьогодні.
На Говерлі ще сніг, але як підніматися - не знаю.
ДА да да• 19 мая 2019
Ответ дляНезнакомлюся
Швидше трохи, ніж на Говерлу, але не легше
Губка Боб• 19 мая 2019
Ответ дляrosunka
https://mi100.info/2019/05/17/yak-zatopylo-selo-my...
Я живу в тому районі.
автор Незнакомлюся • 19 мая 2019
дітям 13-14 років. я й щодо себе сумніви маю)
Снегурочко• 19 мая 2019
Ответ дляСтеклянная мышь
Извините,не соглашусь.
В прошлом году,поднимаясь на Говерлу семьёй, впереди нас шла группа 10-тилеток во главе с двумя преподавателями.Так вот детям подъём дался проще,чем мне)
Интимная• 19 мая 2019
Ответ дляНезнакомлюся
На піп Іван краще ідіть до обсерваторії.
Маршрут відносно нескладний.
В ютубі повно відео і про підьйом на Говерлу і інші гори.
автор Незнакомлюся • 19 мая 2019
Ответ дляИнтимная
Маршрут відносно нескладний.
ого, такої назви навіть не чула. Але скажіть, 1 червня, все-ткаи не зарано? по погоді
Губка Боб• 20 мая 2019
Ответ дляНезнакомлюся
Навіть не думайте їхати. В нас жах що твориться. Зливи не припиняються, все затопило, людей вивозять на човнах. Град випав розміром з яйце. Мужчину знесло потоком води, не можуть знайти, мабуть втопився. Неможна ризикувати дітьми. Надалі прогноз невтішний, зливи будуть продовжуватися. Про походи в гори навіть мови нема. Сьогодні був такий жах, я в житті такого не бачила, безперервні блискавки і рожеве небо. З завтрішнього дня посилення дощу і похолодання. Виберіть більш безпечніше місце для подорожі. Завтра в новинах, думаю, покажуть.
Ластоноша• 20 мая 2019
Ответ дляГубка Боб
Ого, де саме така негода?
Губка Боб• 20 мая 2019
Ответ дляЛастоноша
Ого, де саме така негода?
По всій Івано-Франківській області. Не знаю як там Львів і Тернопіль, але в нас армагедон. Чим ближче до гір, тим гірше. Там більше річок, які розлилися. Всі городи позмивало, урожаю цього року не буде.
Губка Боб• 21 мая 2019
Ответ дляЛастоноша
Ого, де саме така негода?