Аноним• 07 октября 2012
Порадьте надійного посередника по Франціі
Дівчатка, порадьте надійного посередника по Франції. Хотіла замовити собі, але стикнулась з такою ситуацією - приймають замовлення, потім тиждень мовчанка (або як варіант на моє питання "купилось-не купилось" відповідаюсть - "чекаємо відповіді") і потім в кінці-кінців виявляється, що нічого не купилось - причому не прийшла відмова, а просто - не купилось. Невже не можна дати відповідь одразу?
Спочатку думала, що дійсно справа в магазині, а потім по Німеччині знайшла чудового посередника (магазин той самий, тільки німецький підрозділ) - замовлення викупається протягом 2-3 годин і підтвердження приходить протягом доби -zakupki.de - може хтось порадить щось подібне для Франції?