Скомуниздила• 03 июня 2019
Девочки.Вопрос юристам.
Девочки, может есть юристы на сайте, живу в частном секторе,соседка завела коз и выпасает их на улице ,под моим гаражем,вонь жуткая и мухи((( Можно ли убрать их с улицы не сорами а законным способом? Спасибо заранее за ответ)
Домашка• 03 июня 2019
как вы себе видите законные способы? полиция будет стоять возле вашего забора круглосуточно?
Домашка• 03 июня 2019
заведите собаку, пускай она задерет одну козу и на том разойдитесь
но для начала конечно нада мирно поговорить
это она на улице их пасет или в своем дворе?
Скомуниздила
• 03 июня 2019
Ответ дляДомашка
Это на улице))))На траве возле моего гаража)
Скомуниздила
• 03 июня 2019
Ответ дляДомашка
Законным методом,в моем понимании,письмо в СЭС с указанием нормы закона.Вы юрист?
Домашка• 03 июня 2019
Ответ дляСкомуниздила
а она скажет что не пасет тут коз или вы думаете сэс будет приезжать и вести расследование?
Скомуниздила
• 03 июня 2019
Ответ дляДомашка
А поговорить уже было))))) Мне ответили что козы гуляют где хотят)
Скомуниздила
• 03 июня 2019
Ответ дляДомашка
Они пасутся каждый день,С утра до вечера.Расследовать не надо,приедь и любуйся))))
Домашка• 03 июня 2019
Ответ дляСкомуниздила
тогда медитируйте и ждите пока козу собьет какая нибудь машина
и бабке наука и выпускать больше не будет)
Домашка• 03 июня 2019
ну изучайте тему значит вот читайте
Стаття 16. Обмеження при використанні об´єктів благоустрою
1. На об´єктах благоустрою забороняється:
8) випасати худобу, вигулювати та дресирувати тварин у не
відведених для цього місцях;
Домашка• 03 июня 2019
Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів
Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб´єктів підприємницької діяльності - від п´ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
{Стаття 152 із змінами, внесеними згідно із Законом № 55/97-ВР від 07.02.97, в редакції Закону № 1825-VI від 21.01.2010}
Домашка• 03 июня 2019
Стаття 218. Адміністративні комісії
Адміністративні комісії при виконавчих органах міських рад розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 152
Адміністративні комісії при виконавчих органах сільських, селищних рад розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 152,
Стаття 219. Виконавчі комітети (виконавчі органи) сільських, селищних, міських рад
Виконавчі комітети (а в населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчі органи, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 152,
Домашка• 03 июня 2019
Стаття 255. Особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення
У справах про адміністративні правопорушення, що розглядаються органами, зазначеними в статтях 218 - 221 цього Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати:
1) уповноважені на те посадові особи:
органів внутрішніх справ (Національної поліції) ( статті 152,)
2) посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчими органами, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад ( 152,
9) представники громадських організацій або органів громадської самодіяльності:
член громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону (статті 152,
1) уповноважені на те посадові особи:
Домашка• 03 июня 2019
я прям вижу как приезжает полиция с мигалками и составляет протокол на козу)
однако дерзайте, может шо и выгорит
Скомуниздила
• 03 июня 2019
Ответ дляДомашка
Ну как то действовать же надо, а то я живу среди 5 коз.И выезжаю с гаража со страхом сбить козу))))
За ссылки огромное спасибо)