Барабан для дорослих• 22 декабря 2025

Красиві ялиночки всього 10-13 тисяч гривень

Зараз вже є знижка, можна за 8 тис взяти.
Чудова нагода для радості і головне - вони не осипаються))))!
Щиро тішуся що Україна це країна багатих людей
Миззери• 22 декабря 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Чесно кажучи, 10 тис ще можна дати за ялинку в горщику, ну але не за зрізану
Когда уже будет традиция покупать в горшок а потом высаживать их где то
Так жаль когда после праздников кладбище этих елок на свалках
Prervana• 23 декабря 2025
Слушайте, это копейки в сравнении с...
автор Барабан для дорослих • 23 декабря 2025
Ответ дляМиззери
Але багато з горщиків теж не приживається
Ответ дляPrervana
Слушайте, это копейки в сравнении с...
Так вона штучна
Prervana• 23 декабря 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Так вона штучна
Ну и? Само собой искусственная. Но елки на любой кошелек существуют сейчас. И эти пихты живые они реально классные
Сижу_и_плачу• 23 декабря 2025
Ответ дляЄдина Країна
Скажите, а сколько сосна стоит? Интересно
1000 -1200 гривен . Там визуально где-то 1, 30- 1, 50+-. Это видео в тик токе попалось бывшего участника Мастер Шеф, ходил в Киеве где-то и спрашивал о ценах)
Завжди недо...• 23 декабря 2025
Шо шо!? С этого места поподробнее будь ласка 🥴🤨😁
Завжди недо...• 23 декабря 2025
IQ 80• 23 декабря 2025
Я свою ялинку з Данії купила за 1850грн, 180см, про які сотні євро мова? Чи це триметрову беруть?
Купила 3.12, поставила 5.12, досі стоїть - жодна гілочка не похилилась. Ясно, шо у воді.
Позаземний розум• 23 декабря 2025
Ответ дляIQ 80
В каком городе такие цены? Может мне к вам за елкой из Одессы мотнуться, потому что у нас 180см по 4-5 тыс только видела
Галя із Дарниці• 23 декабря 2025
Ответ дляШирли-Мырли
В що перетворилась наша Україна ( жах звичайна ялинка яку всі купували в дитинстві тепер розкіш( зруйнували Різдво , зруйнували Миколая зруйнували навіть святковий настрій на новий рік
А що сталося з Різдвом та Миколаєм ?
Пишу каліграфічно• 23 декабря 2025
Ответ дляНі грама
Ялинок, сосен, гілочок, набірних ялинок, віночків повно на будь які гроші і смак, від 150 і далі. І зовсім необов´язково брати оцю нордман за 10 тисяч. Можна в ліс прогулятися і назбирати самому. Безкоштовно!
Свято прийде незалежно від вартості ялинки
Що назбирати в лісі?
Сижу_и_плачу• 23 декабря 2025
До речі в коментарях бачила, що на сайті ’’ ДП Ліси України’ у вкладці для громадськості - Продаж Новорічних ялинок є адреси лісництв наче, де можна придбати ялинку. Там і контактні номери вказані. Так що в кого машина є і немає проблем з пересуванням, як варіант там запитати.
Ні грама• 23 декабря 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Що назбирати в лісі?

Пляшок назбирати в лісі, здати і купити ялинку
Барбітта• 23 декабря 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
А для чого їх в принципі везти з другого кінця Європи? В Україні не можливо виростити ялинку бажаного сорту?
В тому то і справа що наш ліс рубають і везуть в Європу за копійки в той же другой конец!!! А нам привозять ялинки по 250€
Ну взагалі то це нормальна практика. До нас так само везуть твари з за кордону, ми веземо, бо там вигідніше продавати.
Вам мало наших ялинок чи в чому проблема?
Барбітта• 23 декабря 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Що ви мелете? Ялинки є на будь який гаманець, прям розкіш знайшли
Барбітта• 23 декабря 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
А що сталося з Різдвом та Миколаєм ?
Забрали в неї. Разом із ялинкою.
Єдина Країна• 23 декабря 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Спасибо!