с_переулочк­а• 16 июня 2019

Харківський медико-генетичний центр орфанних захворювань

В мене хороша знайома має хвору дитину, дитині 4 роки дуже часто стаються судоми, дитина не бачить, не чує, стан з кожним місяцем все гірше. Лікарі назначили здати генетичні аналізи дитини та батьків у Харкові. Вони самі з Чернівців. Дуже цікаво, можливо хтось стикався, скільки триває обстеження, на скільки днів можуть їх затримати, чи потрібно знімати квартиру чи це можна встигнути зробити за день? Яка вартість приблизно аналізів для іногородніх?
Вапщета• 16 июня 2019
Я бы все эти вопросы уточнила по телефону.

nponomar• 16 июня 2019
у них есть сайт и есть обратная связь-задайте эти вопросы там
КрестьянинДиор• 17 июня 2019
Для начала позвоните и запишитесь по телефону, зайдите на сайт,там должна быть вся инфа. Вы приедете и вас принять никто не сможет - все на приёме, мест нет.