Вивела Яндекс гроші на картку Приватбанку і шось довго їх немає, вже переживаю. може хтось з вас виводив так само, довго чекали?
Белочкой зови• 30 октября 2013
Я выводила и не раз. Платеж может идти от часа до суток. На яндексе пишут до 3 суток
Ответ для1010lk
через яндекс, але там не привязувала, пише шо не потрібно привязувати, от і переживаю, бо гроші пішли, а в мене їх немає. через обмінники сама знаю шо швидко йде
ну на сайте яд написано срок 1-6 дней, ждите
я вывожу через обменки, причем на ликпай рубли
а уже в ликпай легко привязывается приватовская карта и выводятся деньги, причем конвертация по курсу привата, который выгоднее, чем в обменниках