lyuba111• 05 июля 2019

Кто сейчас в Затоке? Как море?

Подскажите, в Затоке сейчас море холодное? В Одессе и Черноморске, говорят, холодное течение. В Затоке тоже или еще не дошло? Нам скоро ехать, волнуемся(
coloritka• 05 июля 2019
Щось змінеться від вашого хвилювання чи не поїдете?
Налаштуйтесь просто на відпочинок.

tanek_t• 05 июля 2019
в Затоке почти всегда оно холодное и с водорослями (Лиманская ст.)
автор lyuba111 • 05 июля 2019
Ответ дляcoloritka
Налаштуйтесь просто на відпочинок.
Не поїдемо.поки, або поїдемо в інше місце, якщо попадем на пік холодної течії. Грошей за бронь жалко, але мені важливо побути в.воді))).уже.є.такий.досвід).(пробіли.не.ставляться)
nata19031980• 05 июля 2019
Ответ дляtanek_t
Не пишите ерунду