Молчавочка• 25 июля 2019
Уявіть собі. Їхав з відпочинку поїздом з групою дітей. і знайшли мертвим біля ко
Чому? Як? З ким він їхав? Чому не шукали?
В селі Волоське Деражнянського району Хмельницької області зранку знайшли 11-річного хлопчика з Києва.Ілюстрація / REUTERSУкрзалізниця обіцяє надати всю необхідну інформацію та сприяти слідчим для найскорішого встановлення обставин смерті 11-річного хлопчика, тіло якого виявив залізничний технік поблизу колій у селі Волоське Деражнянського району Хмельницької області.Читайте такожНа Житомирщині у результаті ДТП вибухнув автомобіль, четверо людей — у реанімації (фото)Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".Як повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області, правоохоронці вже встановили особу загиблого. Ним виявився 11-річний киянин, який цієї ночі поїздом Рахів – Київ повертався додому з відпочинку разом з групою дітей.«Поїзна та локомотивна бригада поїзда готові співпрацювати з правоохоронними органами та надати всі необхідні свідчення. Наші співчуття рідним та близьким хлопчика. Сподіваємося на швидкі та об’єктивні результати розслідування», – йдеться в повідомленні.Як повідомляв УНІАН, в селі Волоське Деражнянського району Хмельницької області зранку знайшли 11-річного хлопчика з Києва, який цієї ночі потягом «Рахів – Київ» повертався додому з відпочинку.
Детальніше читайте на УНІАН:
Молчавочка
• 25 июля 2019
В мене син 10 років.
Ніяк не можу наважитись його відпустити в якийсь табір чи санаторій самого.
Я натуралка• 25 июля 2019
Ответ дляМолчавочка
В мене син 10 років.
зачем рисковать
Молчавочка
• 25 июля 2019
Ответ дляЯ натуралка
зачем рисковать
та з одного боку і потрібно його самостійності вчитись, а з другого - не можу і все.
Я не тону• 25 июля 2019
В этой стране с каждым часом ’все веселее и веселее’становится жить.
Пс Честно нет слов...Только страх за своих детей.
ОЧЕНЬ жаль ребёнка и родителей...
Анонимба• 25 июля 2019
Ответ дляМолчавочка
Ещё никто не остался несамостоятельным в этой жизни
Я натуралка• 25 июля 2019
Ответ дляМолчавочка
ну если лагерь -это единственный способ научить самостоятельности, то да конечно, рискуйте
Я не тону• 25 июля 2019
Ответ дляЯ натуралка
Человек не может расти свободным и самостоятельным если его постоянно упрекают.
Но,в нашей стране опасно отпускать детей от себя.
Молчавочка
• 25 июля 2019
Наразі правоохоронці працюють на місці події, опитують свідків.
Речник Нацполіції Ярослав Тракало у коментарі УП: ’Хлопчик Тимофій з групою інших дітей у супроводі вихователя повертався з відпочинку у Яремчі. Батьки його мали зустрічати в Києві. За попередніми даними, зовнішніх ознак насильницької смерті немає. Призначено судмедекспертизу.
’Під час попереднього огляду вагону з’ясувалось, що був відкритий технічний вихід. Причини, чому він був відкритий, з’ясовуються. Також нам повідомили, що на цій ділянці потяг їде близько 100 км/год’.
’Опитали дітей. За їхніми словами, жодних бійок, чи конфліктів, чи сварок не було. О 1 годину ночі діти лягли спати. Речі загиблого залишись у вагоні’.
За даним фактом поліція відкрила кримінальні провадження за ч. 3 ст. 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) і за ч. 2 ст. 137 (неналежне виконання обов´язків щодо охорони життя та здоров´я дітей).
КлараЦеткин• 25 июля 2019
Ответ дляАнонимба
зря вы так думаете
БезПаспортаНеПродаю• 25 июля 2019
Ответ дляМолчавочка
Меня родители никогда в лагерь не отпускали, даже в селе у бабушки никогда сама не была - мама не пускала. Ничего нормальная выросла, с первого класса сама домой со школы ходила, сейчас за мамкой не бегаю, денег не прошу. Муж аналогично. уже 11 лет живет за 500 км от родителей. Самостоятельность не заключается в том, чтобы ребенка отправить куда-то, это его умение принимать верные решение и совершать нужные поступки.
Все знаю вдоль и поперек )• 25 июля 2019
Ответ дляЯ не тону
упрекают или опекают?
по теме ужас, а куда сопровождающие смотрели, почему не забили тревогу? ребенок из поезда пропал, а нашли его случайные люди?
Я не тону• 25 июля 2019
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Очень редко сейчас дети сами ходят в школу гуляют сами на улице.
Я не знаю сколько вам лет ,но мои племянники росли в 90-е ,сами гуляли на улице и ходили с 3класса сами в школу.И они были не единственными.
Я не тону• 25 июля 2019
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
упрекают или опекают?
Опекают.
Молчавочка
• 25 июля 2019
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
упрекают или опекают?
виявив тіло залізничний технік поблизу колій
Молчавочка
• 25 июля 2019
Ответ дляЯ не тону
і це теж навики самостійності
Перловая Кашка• 25 июля 2019
Ответ дляМолчавочка
В мене син 10 років.
Та же фигня.
Ответ дляМолчавочка
ну, а от сопровождающий было заявление о пропаже ребенка?
ситуация конечно же кошмар, он мог и случайно выпасть, ночью проводники спят и им нафиг ничего не надо
Перловая Кашка• 25 июля 2019
Ответ дляМолчавочка
получается, он выпал на ходу?
Ответ дляМолчавочка
В мене син 10 років.
и я! посматриваю на лагеря, но никак не решусь.
Я не тону• 25 июля 2019
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
упрекают или опекают?
Потому что всем на все пофиг.Никто ни за что не отвечает.
Показушница• 25 июля 2019
Читала цю новину... Жах!
У мене син з 7 років і у таборах, останні 4 роки постійні поїздки з тренерами...
Щас ухожу• 25 июля 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
Удалено администрацией...
Вы из какого года вещаете? Какие 52?
Миледи• 25 июля 2019
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А с 1 класса ходить домой самой это разве не самостоятельность?
В лагерь не пускали, но домой сама ходила
Дружная семейка• 25 июля 2019
Ребёнка очень жаль...
Хана воспитателю. Вот так уложил, проверил, все на месте, а на утро - за решётку.
Поэтому никогда не поеду в лагерь, даже ради отдыха своего ребёнка.
Ответ дляЯ не тону
не понимаю! такая халатность! полный вагон детей, если был открыт запасной выход, то это явно вина проводника.
Дружная семейка• 25 июля 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
Удалено администрацией...
Вы уже хоронили своих детей?
Хоть бы не позорились в подобных темах.
Я не тону• 25 июля 2019
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
+100