Я_поехала• 05 августа 2019
Питання по meest us!
Скажіть будь ласка, зробила покупку в Америці, форвардер meest us, але в мому місті не має відділення meest, адресу писала домашню, куди прийде моя посилка?
Янка-угомонись• 05 августа 2019
Посилка прийде спочатку на склад Мист закордоном.
А потім ви її маєте переслати на україну. Коли будете пересилати то маєте вказати адресу. Я висилаю на відділення нової пошти.
Янка-угомонись• 05 августа 2019
Крли магазин дасть вам трекінг #.
Ви в кабінеті міста маєте зареєструвати пакет. Вказавши номер трекінгу і що саме там їде. Ви можете поставити галочку ’відправити одразу після отримання’.
Майте на увазі - якщо оплачувати будете карткою за доставкою то міст спочатку виставить рвхунок а вже як оплатите - відправить.