KLAPP• 07 августа 2019
Винничанки, посоветуйте, пожалуйста, где в центре и у фонтанов вкусно кормят...
Интересует, где вкусно завтракать- обедать- ужинать в районе центра и возле фонтанов. Всех заранее благодарю за информацию!!!
Біля фонтанів(недалеко ) є Терра Маре(італ.кухня,піца,смачно,недорого),навпроти-Батискаф(морепродукти,дорожче).
Вінниця не велика,20 хв і доїхали до будь якого закладу).
Рекомендую Factory(гр.кухня),Нова Провінція,Тамеро,Red Zeppelin.
Це якщо справді відпочинок і хочеться краси і задоволення від їжі.
В самому центрі є кафе Бібліотека і Львівська цукерня (солоні страви там є), але то так , перекусити) і ще багато кафешок.