Дідова баба• 1 час назад
Можно в Киеве за 20-25 тыс грн под ключ поставить один имплант?
Петриківна• 43 минуты назад
Ответ дляAlex_Kri
Скорее всего можно. Есть клиники у которых акции, или просто демпингуют.
а можна поцікавитись вашою професійною думкою?
Якщо на передньому зубі є штифт і коронка, коронку вже час замінити, але тоді треба і штифт виймати, бо на рентгені видно запалення. Що б ви порадили?
Зуб ніяк не хвилює, хотіла б замінити коронку, але боюсь чіпати, щоб не довелось потім імплант ставити(
Ответ дляПетриківна
Есть риск 50/50 при любом варианте. И извлечение штифта рискованно, и повторное лечение не дает гарантированного результата. Но и оставлять без лечения, тоже является некоторым риском в будущем.