Сама не знаю• 2 часа назад
Сніданок на схудненні 90
Добрий ранок, смачного!!!
Люблю ХОЛОСТЯКА• 1 час назад
Ответ дляРуда ліса
Вас ніхто не примушує класти туди майонез. Кладіть свіжі овочі типу салату, помідора, огірка і не буде сухо. Додайте трохи кетчупа, він не калорійний.
Вы думаете все шаурму только дома готовят?
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляЗілля до весілля
Скиньте рецепт в джіпіті . Це 2 секунди
Я його модернізувала, треба описувати зміни. Але я вже готова, бо самій цікаво, що ж там за страшні калорії ))))
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Шаурма была примерно 700 калорий
Чем она лучше выпечки автора?
А звідки такий калораж в шаурмі, чи величезна?
ТебеОноНадось• 1 час назад
Ответ дляРуда ліса
Це точно на схудненні? Я від одного погляду на вашу тарілку вагу набрала )
А від чого саме там вагу набирати?
Ви вдень їсте 1400-1700 калорій
Так от на тарілці навіть не норма калорій, сніданок повинен бути 450-600, щоб він був поживним, корисним і щоб через годину не захотілось їсти знову
Ви вдень їсте 1400-1700 калорій
Люблю ХОЛОСТЯКА• 1 час назад
Ответ дляСама не знаю
Средняя, с картошкой фри внутри.
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляхутряна володарка
А вечеря у вас буде перед сном ?
Десь о 20-21, сон о 23-24.
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляЗілля до весілля
Вчора робила кабачкове ’брауні’
з тік току.
І я бачила рецепт. І який ваш вирок, як на смак?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 1 час назад
Ответ дляСама не знаю
Десь о 20-21, сон о 23-24.
А вот сон лучше сдвинуть ближе к 22. Но я сама такая не могу раньше лечь спать((
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляРуда ліса
Там не 50 г випічки, мінімум вдвічі більше. Як і м´якого сиру більше 30г)
Випічки 92 г, сиру 39 г
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляСапай вазони
А у людини, яка вважає своєю нормою 57, але дійшла до 90, тому зараз їсть 2 рази на день?
Тричі їм на день.
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляРуда ліса
Щаурма - це білок і овочі, а не цукор і жир.
Де ви цукор побачили?
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А картошка фри внутри это белок или овощ?
А лаваш, соус?
Фрі ніколи не додаємо, в лаваші невисока калорійність, а соус - це білок (грецький йогурт)
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
шаурма якраз жир і вуглеводи, через соуси
А які там соуси - йогурт.
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я купила в action, чтоб сделать печёночный торт и он на второй раз сгорел. Оказалось надо минуту ему работать и отдыхать
Так всі такі, навіть дорогі.
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляНа паровозе
Автор, купила сушки за вашою наводкою, смачні
Я рада, але вони теж калорійні, хоч склад і хороший, тому враховуйте їх.
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Автор, я там выше не шутила про массаж. Почитайте на досуге как это работает. Оказывается нужная вещь но главное каждый день
Дякую, вони так жорстко його роблять, так ковбасять себе, я не зможу собі боляче робити )))
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляРуда ліса
Якщо я буду з´їдати половину тарта і ходити по 20 тис кроків, я все одно буду набирати вагу. На жаль. Читаю порадницю і не розумію, як люди примудряються їсти по 2 тис ккал на день і худнути ))))
Я їм 1500 ккал і худну, лікар сказала, що це малувато, що треба 1700.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 1 час назад
Ответ дляСама не знаю
Не надо жёстко!!!
Костяшками, легкие щипки, как удобно, от колена вверх
Чтоб не было больно, это главное
До ощущения жара
Цель, запустить движение крови под жиром
Там целая схема оказывается
Чтоб не было больно, это главное
До ощущения жара
Там целая схема оказывается
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я решила попробовать. Потом в вашей теме отпишусь, если вам интересно. У меня походу больше отёк чем жир
Буду рада почитати про результати ваші. Може і я наважусь. В мене зараз невеликі набряки теж із-за ліків, сподіваюся, що пройдуть, як кину пити.
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляРуда ліса
А навіщо їсти половину тарта? В мене ще 3 члени родини, що їм лишиться тоді? Ну і вага одного тарта біля 700 г.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 1 час назад
Ответ дляСама не знаю
Вот. Я сама об этом вчера узнала
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляБибер-анонимер
ніколи не кладу картоплю в шаурму
І ми не кладемо, вона там не несе ніякого сенсу
Люблю ХОЛОСТЯКА• 1 час назад
Ответ дляСама не знаю
Мне массажист сказал ’застой лимфы’. Тоже из-за медпрепарата
Сама не знаю
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ну у нас продаётся и такая
Можна попросити, щоб не клали, я іноді і соус прошу не класти, якщо він якогось невідомого походження
Бибер-анонимер• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
я так колись думала що Марія дієтичне печиво, поки не почитала склад і калораж) а багато людей і досі вірять в це) так і з сушками)
сушки з маком Своя лінія- мої улюблені:борошно пшеничне 1 сорту, олія соняшн., мак, сіль, дріжджі, розпушувач. Все . 440ккал/100гр. то 100грам сушок- це до фіга