Намакушка• 03 ноября 2013

Каникулы

Девочки подскажите, каникулы сегодня последний день?
Блoшка-матрешка• 03 ноября 2013
Да(((

Менее Более• 03 ноября 2013
Да
snejja• 03 ноября 2013
ну да вы шо, все пропустили?
Irishka_Sofushka• 03 ноября 2013
Ну да !!!
ПровокацІя• 03 ноября 2013
да,не хочу рано вставать
Белоснежко• 03 ноября 2013
Ответ дляПровокацІя
да,не хочу рано вставать
+ 110000000000000
автор Намакушка • 03 ноября 2013
Ответ дляsnejja
ну да вы шо, все пропустили?
ага))))
Зашла на 5минут• 03 ноября 2013
А уроки делать
Наташа К.• 03 ноября 2013
в среду выходной, правда ли ????

Tsovinar• 03 ноября 2013
Ответ дляНаташа К.
в среду выходной, правда ли ????
а с какой стати?
Дама с собачкой• 03 ноября 2013
Ответ дляНаташа К.
в среду выходной, правда ли ????
почему?
Белоснежко• 03 ноября 2013
Ответ дляЗашла на 5минут
А уроки делать
Я люблю транзисторы• 03 ноября 2013
Мама Чели• 03 ноября 2013
Ответ дляВ ритме счастья
почему?
Уряд рекомендував перенести робочий день з 6 листопада на 9 листопада 2013 року. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 30 жовтня 2013 року.
Рішення ухвалено з метою створення сприятливих умов для святкування у м. Києві 70-ї річниці визволення столиці України – міста-героя Києва від фашистських загарбників. Уряд рекомендував керівникам підприємств та організацій перенести робочий день з середи 6 листопада на суботу 9 листопада 2013 року. Варто зазначити, що це стосується працівників, яким встановлено пятиденний робочий тиждень з двома вихідними.
Водночас дане рішення не стосується центральних органів державної влади, органів Пенсійного фонду, Укрпошти, Державної казначейської служби та банківських установ. При цьому зазначається, що спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк України.